Rozenek otwarcie o in vitro: nie udało się nam. Czy słynna para zdecyduje się na adopcję?

Życie prywatne Małgorzaty Rozenek – Majdan(42 l.) i Radosława Majdana (47 l.) wydaje się być  otwartą księgą. Portale plotkarskie donoszą o kłopotach pary z in vitro, a sama Małgorzata Rozenek – Majdan stała się ambasadorką tej metody i otwarcie propaguje ją w mediach. Dwie próby starania się o potomka ostatnio zakończyły się dla celebrytów niepowodzeniem.

 

 

 

Nie jest tajemnicą, że dwójka dzieci Małgorzaty Rozenek z poprzedniego związku również pochodzi z zapłodnienia in vitro. Prezenterka nigdy nie ukrywała, że popiera tę metodę, która wciąż, choć mamy XXI wiek, wzbudza wiele kontrowersji.

 

 

 

 

 

 

 

Para jest zdeterminowana i za wszelką cenę chce zostać rodzicami. Ostatnio równie otwarcie mówią o tym, że być  może zdecydują się na adopcję. Już nawet zapoznawali się z procedurami, które towarzyszą postępowaniu adopcyjnemu. Małgorzata Rozenek przyznała również, że nie boi się całego procesu oraz, że chcieliby adoptować starsze dziecko.

Póki co celebryci korzystają jeszcze z możliwości, które daje medycyna. Z pewnością niebawem dowiemy się, z jakim skutkiem, bo zarówno Małgorzata Rozenek, jak i Radosław Majdan chętnie dzielą się zarówno sukcesami, jak i porażkami z szerszą publicznością.

(kama)

Źródło: gazeta.pl, Flesz, internet.

Foto: Facebook, Małgorzata Rozenek – Majdan, okładka magazynu Newsweek.

Komentarze