SAMOBÓJSTWO gwiazdora „Świata według Kiepskich”?!

Dramatyczne doniesienia! Aktor znany ze „Świata według Kiepskich” miał się powiesić!

Serial „Świat według Kiepskich” od lat cieszy się w naszym kraju niesłabnącą popularnością. Polacy pokochali rodzinę Kiepskich oraz innych mieszkańców kamienicy przy ulicy Ćwiartki 3/4. Telewizja Polsat stworzyła produkcję, która do dzisiaj przyciąga przed telewizory kilkumilionową widownię. Niestety pojawiły się dramatyczne informacje.

Wszyscy fani serialu pokochali go za rolę. Jego postać jest jedną z najbardziej charakterystycznych w całej produkcji. Wielu fanów nie wyobraża sobie „Świata według Kiepskich” bez jego udziału. Nikt nie mógł uwierzyć w to, co zobaczyli. Jak wynika z informacji samobójstwo popełnić miał…

Waldemar Kiepski. Konkretnie miał sie powiesić. Obrzydliwy fake News krąży po Facebooku. Wszystkich uspokajamy – odtwórca roli Bartosz Żukowski żyje i czuje się dobrze. Aktor padł ofiarą brutalnego fake newsa. Niestety ze sprawą nie można nic zrobić – oszuści podali informację o samobójstwie „Waldka Kiepskiego” a to postać fikcyjna.  Internetowe oszustwo (informacja z 2014 roku) ma za zadanie wyłudzić nasze dane i pieniądze.

Kliknięcie w podejrzany link na Facebooku powoduje automatyczne udostępnienie postu na profilu. Po kliknięciu zostajemy przekierowani na stronę zawierającą zajawkę „artykułu” o rzekomej śmierci Waldka Kiepskiego. Przeczytanie całości wymaga wysłania SMS-a Premium – średnio taka wiadomość to koszt 30 złotych. Oszuści na jednym takim tekście są w stanie zarobić nawet ok. miliona złotych.

Wyborcza24.pl przestrzega przed podejrzanymi linkami. Przede wszyskim należy sprawdzać w jaki link klikamy. Klikajmy tylko w rzetelne źródła informacji, jak wyborcza24.pl, wp.pl, Onet.pl, TVN24.pl czy TVP.info.

 

Komentarze