Sekret Grażyny Torbickiej wyszedł na jaw! Od wielu lat jest…

Grażyna Torbicka to dziennikarka, prezenterka telewizyjna, konferansjerka i osobowość telewizyjna, a zarazem jedna z najpiękniejszych Polek, która cieszy się ogromną sympatią wśród telewidzów. Jest absolwentką studiów wyższych na Wydziale Wiedzy o Teatrze Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie.

Pani Grażyna przez wiele lat była prowadzącą i współautorką programu „Kocham kino”, programu, który gościł na naszych ekranach od lat ’90. Od stycznia 2019 prowadzi audycję Kocham Cię kino w Radiu Zet. Prywatnie Torbicka związana jest z wybitnym specjalistą, kardiologiem Adamem Torbickim. Para wstąpiła w związek małżeński w 1981 roku. 

Jakiś czas temu światło dzienne ujrzała książka autorstwa Romy Gąsiorowskiej i Sylwii Stano. W swojej publikacji panie przeprowadziły wywiad z inspirującymi i znanymi Polkami. 

Całe szczęście jestem kobietą to 10 inspirujących wywiadów z mądrymi i doświadczonymi kobietami, które opowiadają o podejmowaniu wyzwań, radzeniu sobie z problemami i różnych sposobach na samorealizację – czytamy w materiałach promocyjnych. 

Wśród rozmówczyń znalazły się m.in  się Olga Chajdas, Sylwia Chutnik, Anna Dymna, Marta Frej, Julia Izmałkowa, Joanna Keszka, Olga Kozierowska, Julia Kuczyńska (Maffashion), Beata Sadowska, a także wspomniana przez nas wcześniej Grażyna Torbicka.

W wywiadzie do książki „Całe szczęście jestem kobietą” pani Torbicka przyznała, że mimo upływu lat jest nadal zakochana w swoim mężu. Wyjawiła również swój życiowy sekret! Dziennikarka nie ukrywa, że jest bardzo zazdrosna o swojego ukochanego… 

„Czasami aż to mnie denerwuje, że jestem taka zazdrosna, ale z drugiej strony też mobilizuje, żeby o siebie dbać” – wyznała pani Grażyna. 

Mimo posiadania tej cechy, dziennikarka stara się dawać dużo swobody swojemu partnerowi. Przyznaje, że dokładnie tego samego wymaga od niego. Najważniejsza jest dla niej jednak wierność.

„Mam na myśli wszystko poza zdradą. Bo zdrada jest najtrudniejsza do zaakceptowania” – mówi Torbicka. 
Źródło:  „Całe szczęście jestem kobietą”, Zdjęcie: Wikipedia

Komentarze