TAK Schetyna potraktował Kidawę-Błońską! Wszyscy to widzieli!

Schetyna

Kampania wyborcza prowadzona przez polityków Koalicji Obywatelskiej nie przyniosła tej partii zwycięstwa, a dotkliwą porażkę. Choć po ogłoszeniu wyników wyborów Grzegorz Schetyna robił dobrą minę do złej gry to widać było, że klęska była dla niego bolesna.

O jakości kampanii wyborczej KO wypowiedział się były działacz opozycji PRL Władysław Frasyniuk, który nie zostawia na niej suchej nitki. Polityk porównał nawet Grzegorza Schetynę do prezesa PiS, Jarosława Kaczyńskiego. Z tym, że prezes PiS lepiej niż Schetyna trafia do mediów i wyborców  Przewodniczący Platformy Obywatelskiej nie ma ostatnio dobrej passy, a nad jego głową zbierają się coraz ciemniejsze chmury. Polityka krytykują już niemal wszyscy ludzie związani z opozycja. Podczas rozmowy prowadzonej w radiu TOK FM były działacz „Solidarności” przyznał, że kampania KO mówiąc łagodnie stała na żenującym poziomie.

 

 

 

 

Władysław Frasyniuk podkreślił również, że Prawo i Sprawiedliwość podczas prowadzenia kampanii przed jesiennymi wyborami wypadło o niebo lepiej od opozycji. Jako głównego winowajcę klęski określił Grzegorza Schetynę i jego nieudolne posunięcia. Były opozycjonista uważa, że kandydatka na premiera RP z ramienia KO, Małgorzata Kidawa-Błońska została potraktowana przez lidera KO „instrumentalnie”. Oberwało się również samej Małgorzacie Kidawie-Błońskiej, która według Frasyniuka wypadła blado.

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:„Schetyna wpadł w SZAŁ! ONI KAZALI mu wystawić Kidawę-Błońską”

 

 

źródła: wiadomości.wp.pl, foto twitter.com

 

Komentarze