Z ostatniej chwili! SENSACYJNE odejście aktorki z „M jak miłość”! Kolejna tragedia w serialu?

Tego fani serialu „M jak miłość” się nie spodziewali! Julia Kuberska, aktorka wcielająca się od kilku lat w postać Julki, ogłosiła właśnie odejście z serialu! Jak los zgotują jej scenarzyści? Czeka nas kolejna sensacyjna śmierć?

 

Julia Kuberska wiadomość o odejściu z „M jak miłość” zamieściła na swoich profilach społecznościowych.

 

Moi kochani, drodzy widzowie, oraz fani M jak miłość . Po ponad trzech latach pracy ,podjęłam decyzję o odejściu z serialu. Chcę bardzo podziękować calej ekipie. Aktorom, reżyserom, operatorom, pionom charakteryzacji i kostiumów. Ale przede wszystkim Wam, drodzy widzowie, bez których żaden Aktor nie istnieje. To dla Was, niezależnie od pory dnia, roku czy aury kreowałam postać Julki, której losy, niejednokrotnie wywoływały w Was gorące komentarze i żywe reakcje”napisała aktorka.

Wiadomo już, że ostatnie zdjęcia z udziałem aktorki już się odbyły. Ostatni raz widzowie serialu zobaczą ją w 1448 odcinku, który będzie miał emisję na początku przyszłego roku.

 

Przypomnijmy, że Julka niedawno rozstała się z Pawłem (Rafał Mroczek). Pracuje w „Bistro za rogiem”, bo ten nie chciał założyć rodziny. Podobno jej postać, zanim całkowicie zniknie z ekranu, czeka jeszcze wielka miłość i inne perypetie!

 

O tym, w jaki sposób Julia Kuberska zniknie z serialu na raie nic nie wiadomo. Czy scenarzyści wymyślą dla niej spektakularną śmierć? Czy na widzów czekają chwile grozy? Póki co wszystko owiane jest tajemnicą.

 

Kuberska, kontynuując pożegnanie z widzami, dodaje:

(…) I choć niejednokrotnie nie było mi z serialową Julką po drodze, nie zawsze ją rozumiałam, to starałam się, żeby była ludzką, empatyczną i fajną dziewczyną. Dałam jej siebie, moją wrażliwość i aktorskie umiejętności. Te trzy lata, to czas wielu ciekawych aktorskich spotkań, ale przede wszystkim spora nauka, a to dla mnie najważniejsze.
Tak, jak pamietam swój pierwszy dzień pracy na planie, tak i ten ostatni, 3 października 2019 roku, zostanie w mojej pamięci.”

 

Na koniec dodaje jeszcze, że zachęca do śledzenia pozostałych losów Julki, a wszystkim fanom serialu mówi „Do zobaczenia!”.

 

Źródło: Facebook, Instagram

Foto: Facebook

Komentarze