Shakira na MET Gali zaskoczyła metamorfozą! Przesadziła?

Met Gala to wydarzenie, które nie tylko pozwala celebrytom pokazać się w najpiękniejszych strojach, ale także poddaje ich wygląd surowej ocenie. Tym razem na czerwonym dywanie pojawiła się Shakira, debiutując na tej prestiżowej imprezie. Jej czerwona suknia wzbudziła zachwyt, ale to zmieniona twarz artystki przykuła uwagę wielu obserwatorów. Jak ocenia to lekarka medycyny estetycznej?

 

Po długim oczekiwaniu Shakira wreszcie stanęła na czerwonym dywanie Met Gali. Gwiazda, która wcześniej otrzymywała zaproszenia na to wydarzenie, jednak z różnych powodów nigdy nie mogła w nim uczestniczyć, tym razem postawiła wszystko na jedną kartę. Przedstawicielka artystki przyznała, że to zaszczyt reprezentować się na tak prestiżowej imprezie. Shakira, promująca swój nowy album „Las Mujeres Ya No Lloran”, pojawiła się w spektakularnej czerwonej sukni zaprojektowanej przez Carolinę Herrery.

 

Lekarka medycyny estetycznej dr Małgorzata Kocot poddała analizie nowy wygląd Shakiry. Jej zdaniem, zmiany są zauważalne i niestety nie zawsze na plus.

 

W rozmowie z ekspertką nie sposób nie zauważyć, że Shakira przesadziła z zabiegami upiększającymi. Dr Kocot zauważa, że naturalna uroda gwiazdy jest rzadkością w świecie medycyny estetycznej, szczególnie w regionach takich jak Kolumbia, gdzie dominują nachalne praktyki.

 

Jolanta Fraszyńska ZROBIŁA TO po 55 latach! „Mój coming out”

 

Według lekarki, nadmiar kwasu hialuronowego, szczególnie zauważalny w okolicach brody i linii żuchwy, nadaje twarzy zbyt męski charakter. Ciężkiej okolicy oka, dolnej powieki i policzka można spodziewać się zarówno po nadmiarze stymulatorów tkankowych, jak i nadmiernej iniekcji kwasu hialuronowego. Efekt końcowy, w połączeniu z mocnym makijażem, może sprawiać wrażenie karykaturalnego.

 

Czy Shakira przesadziła z medycyną estetyczną? Lekarka zaznacza, że gwiazda zawsze słynęła z delikatnej sylwetki i dziewczęcej urody, co teraz może ulec zmianie z powodu przeprowadzonych zabiegów.

 

Ekspertka podkreśla również, że możliwe jest złagodzenie niekorzystnych efektów. Przykładowo, odrobina toksyny botulinowej w okolicach zmarszczek króliczych może złagodzić problem z nadmiernym uśmiechem.

 

Podsumowując, obecność Shakiry na Met Gali z pewnością zwróciła uwagę, ale nie tylko dzięki jej wyjątkowej sukni. Zmieniona twarz artystki stała się przedmiotem dyskusji, a opinie lekarzy estetycznych nie pozostawiają złudzeń – efekt może być nieco zbyt karykaturalny. Czas pokaże, czy Shakira zdecyduje się na dalsze kroki w kwestii swojego wyglądu.

 

Źródło: https://www.facebook.com/shakira
www.facebook.com/shakira

 

Źródło: media

Britney Spears opuszcza hotel w KOCU! Co tak naprawdę dzieje się z piosenkarką?

Komentarze