SHAKIRA w prostych włosach! Wygląda jak…

Shakira w prostych włosach! Nie do poznania!

Shakira to piękna, blondwłosa Kolumbijka. Jej piosenki znane są na całym świecie. Prywatnie, to mama dwójki synów i partnerka dziesięć lat młodszego środkowego obrońcy FC Barcelony – Gerarda Piqué. Znana ze swojej maniery wokalnej i burzy blond loków. Ostatnio jednak mogliśmy zobaczyć ją w innym wydaniu! Internet huczy na temat jej metamorfozy.

O jej ogromnej popularności świadczyć może chociażby fakt, iż przekroczyła 100 milionów polubień w serwisie Facebook, jako pierwsza osoba na świecie! Shakira może pochwalić się liczną ilością hitów, które nie raz trafiały na pierwsze miejsca list przebojów na całym świecie. Wokalistka łączy wiele stylów muzycznych m.in. folk, ale głównym nurtem pozostaje niezmiennie pop i rock.

Metamorfoza

Shakira chętnie i często korzysta z mediów społecznościowych. Jednak unika dzielenia się z fanami fotografiami i wydarzeniami związanymi z jej życiem rodzinnym. Na jej kontach możemy natomiast zobaczyć wiele zdjęć jej samej. Na Instagramie pojawiło się jakiś czas temu niezwykłe zdjęcie, na którym piosenkarka ma wyprostowane włosy ! Wygląda jak nastolatka ! Fani są pod ogromnym wrażeniem nowej fryzury swojej idolki.

A Wy jak oceniacie, w jakiej fryzurze bardziej jej do twarzy?

Komentarze