Shakira znów nagrała piosenkę o Piqué! Tym razem zamieszała nianię w aferę…

Shakira, znana kolumbijska piosenkarka, postanowiła ponownie wyrazić swoje uczucia wobec swojego byłego partnera, Gerarda Piqué, poprzez nowy utwór muzyczny. Tym razem artystka zadedykowała swoją piosenkę nie tylko piłkarzowi, ale również kobiecie, która odegrała istotną rolę w ich związku i rozstaniu.

Rozpad związku Shakiry i Gerarda Pique w czerwcu 2022 roku wywołał burzę mediów i plotek o niewierności piłkarza. Piosenkarka bardzo przeżyła to rozstanie i wyraziła swoje uczucia w utworze „BZRP Music Sessions #53,” który nagrała razem z argentyńskim DJ-em, Bizarrapem. W tym utworze Shakira wyraziła swoje emocje w mocnych słowach, twierdząc, że jest warta więcej niż dwie 22-latki i odnosząc się do zmian, jakie zaszły w życiu jej byłego partnera.

Jednak artystka nie zakończyła jeszcze swojej publicznej rozgrywki z Piqué. Kilka dni temu wydała kolejny singiel o nazwie „El jefe,” co po hiszpańsku oznacza „szefowa.” Warto zaznaczyć, że tytuł ten może mieć głębsze znaczenie, nawiązując do relacji pomiędzy nią a byłym partnerem. Mimo że tekst piosenki opowiada o wyzyskiwaniu pracowników przez szefów, uwagę słuchaczy przyciągnął fragment, w którym piosenkarka wymienia konkretną osobę.

W utworze, Shakira śpiewa:

Lili Melgar, ta piosenka jest dla ciebie, nie zapłacili ci odszkodowania.

Lili Melgar była zaufaną nianią synów Shakiry i Piqué, Milana i Sashy, i odegrała kluczową rolę w całej historii rozstania tej pary. W mediach pojawiły się informacje, że to właśnie Lili odkryła niewierność Piqué i podzieliła się swoimi podejrzeniami z Shakirą.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Shakira (@shakira)

Według doniesień prasowych, Gerard Piqué nie tylko zwolnił Lili z pracy, ale również nie wypłacił jej należnych pieniędzy. Shakira, z kolei, ponownie zatrudniła nianię i zaprosiła ją do swojego domu w Miami, gdzie mieszka razem ze swoimi synami. To wyraz solidarności z kobietą, która odegrała ważną rolę w życiu jej rodziny.

Nowy utwór Shakiry nie tylko jest wyrazem jej emocji wobec byłego partnera, ale także ukłonem w stronę Lili Melgar, która została zraniona w wyniku całego tego skomplikowanego rozstania. Cała sytuacja nadal budzi duże zainteresowanie mediów i fanów, pozostawiając pytania dotyczące przyszłości i relacji między głównymi bohaterami tej historii.

Zobacz także: Marcin Hakiel na wernisażu z nową sympatią! Internet oszalał z radości!

Komentarze