ŚMIERTELNA choroba gwiazdy serialu Ranczo! Zdiagnozowano…

Śmiertelna choroba gwiazdy serialu Ranczo!

Cała Polska pokochała go za rolę w serialu „Ranczo”. Emitowany przez TVP serial cieszył się wielomilionową widownią. Nie bez znaczenia była genialna postać tego aktora. Niestety światło dzienne ujrzały informacje o śmiertelnej chorobie legendarnej geiazdy. Z pewnością fani modlą się o zdrowie.

Dzięki „Ranczo” wielu artystów na długie lata nie dała o sobie zapomnieć widzom. Choć większość obsady znaliśmy wcześniej, to właśnie Wilkowyje sprawiły, że postacie aktorów świetnie kojarzymy do dziś. Niestety pojawiły się zatrważające informacje nt. zdrowia jednej z największych gwiazd serialu. Media donoszą o śmiertelnej chorobie, która dopadła…

Pawła Królikowskiego – serialowego Kusego. Gwiazda TVP dosłownie otarła się o śmierć. Jego problemy zdrowotne zupełnie wyłączyły go z życia publicznego. Czy artyście zagraża jeszcze jakieś niebezpieczeństwo?

W 2015 roku Królikowski trafił do szpitala w Warszawie. Tam przeszedł operację wycięcia tętniaka mózgu. Operacja odbyła się na czas dzięki żonie Pawła, dlatego,że zwróciła uwagę na bóle i zawroty głowy męża. Ponadto u aktora pojawiały się także wymioty i ogólne złe samopoczucie.

– Na początku maja nie przyjechałem do was na spotkanie. Okazało się, że moje zdrowie nie było okej. Musiałem więc coś z tym zrobić, spotkałem ludzi w Szpitalu Bródnowskim, w szpitalu koło Zgierza i tam mi utratowali życie, uratowała mi życie moja żona i uratował mi życie mój profesor Ząbek i okazało się, że mogę żyć, że mogę z wami się spotykać – mówił Królikowski w „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Komentarze