SMUTNA wiadomość. Gwiazda „Świata według Kiepskich”…

Bardzo smutne wiadomości nt. gwiazdora „Świata według Kiepskich”! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał.

”Świat według Kiepskich” podbił serca widzów w całej Polsce. Serial komediowy Polsatu  już 20 lat jest na antenie i nieustannie przyciąga miliony widzów przed telewizory. Jesyt to przede wszystkim zasługa znakomicie odegranych ról. Niestety wraz z upływem czasu zawsze przychodzi ten moment. Ta wiadomości załamała fanów polsatowskiej produkcji. Chodzi o ich ulubieńca.

Już odkilku miesięcy głośno było na temat stanu zdrowia gwiazdora „Świata według Kiepskich”. Na ten temat pojawiło się nie tylko wiele prawdziwych informacji, ale także plotek. Dyskusja w przestrzeni publicznej trwała. Teraz Telewizja Polsat oraz producent serialu przekazali oficjalne wiadomości. Gwiazda serialu nie…

zamierza przestawać grać w „Świecie według Kiepskich”. Mowa tutaj o serialowym Paździochu, którego rolę odgrywa Ryszard Kotys. Fani serial wyraźnie posmutnieli, gdy zobaczyli plotki na temat rychłego odejścia aktora z planu. Niestety pojawiły się inne druzgocące informacje. Tym razem chodzi o zdrowie Ryszarda Kotysa.

Aktor niedawno przeszedł ostre zapalenie płuc – zdaniem lekarzy otarł się o śmierć. Niestety wiek aktora także robi swoje. Gwiazda ma czasem problemy z orientacją w terenie. Aktor mówi, że przeraża go ta sytuacja. Przez to oraz podeszły wiek wiele osób prywatnie postrzega go jako człowieka zamkniętego w sobie.

-W gruncie rzeczy jestem poważnym facetem. Nie jestem typem rozrywkowym, choć lubię towarzystwo. Wiele osób uważa, że jestem złośliwie dowcipny i często nikogo nie oszczędzam. Wynika to z mojej powagi. A może i smutku – mówił Kotys.

fot. Kadr z serialu Świat według Kiepskich.

Komentarze