„Smutna wiadomość. Mariusz Pudzianowski niestety…”

Smutne informacje nt. byłego pięciokrotnego mistrza świata Strong Man! Fani nie mogą uwierzyć!

Mariusza Pudzianowskiego miliony Polaków zna przede wszystkim jako strong mana. Pudzian na światowych zawodach w tej dyscyplinie przez pewien okres czasu nie miał sobie równych. Pudzianowski jest aż 5-krotnym najsilniejszym człowiekiem na ziemi. Lata świetności w strong Man Pudzian notował w pierwszej dekadzie XXI wieku. Teraz pojawiła się zasmucająca – zdaniem fanów -informacja. Wielbiciele Mariusza są w szoku. 

Pudzianowski od 2009 roku związany jest z federacją KSW. To właśnie głośny debiut Pudziana w tej dyscyplinie przyczynił się do popularyzacji MMA w Polsce . Jedna z najpopularniejszych walk Mariusza to pierwszy pojedynek z Marcinem Najmanem. Pudzian chciał w MMA osiągnąć jeszcze wiele. Jednak dowiedzieliśmy się, że Mariusz Pudzianowski nie…

trenuje już na 100% swoich możliwości. Podczas jednej z konferencji prasowych przed KSW 51 wyznał, że w jego wieku musi bardziej uważać na swoje zdrowie. Stąd zaczął się bardziej oszczędzać na treningach. Fani nie mogli uwierzyć – Pudzianowski słynie z powiedzenia – „jak coś robię, to robię na 100%”.

”To smutna wiadomość. Mariusz Pudzianowski niestety nie trenuje na 100%. Rozumiem, nie pozwala na to zdrowie. Jednak usłyszeć to z jego ust, to szok” – mówi jeden z fanów.

https://youtu.be/h5ahD4VOSJU

Komentarze