SMUTNA wiadomość. Natalia SIWIEC już nie…

Siwiec

Natalia Siwiec była do tej pory znana z braku oporów przed pozowaniem do magazynów dla panów eksponując nagie ciało. Modelka postanowiła, że przestanie brać udział w rozbieranych sesjach. Natalia zdradziła , co przyczyniło się do tak radykalnej decyzji.

Natalia od czasu Euro 2012 odważnym krokiem wkroczyła do polskiego show-biznesu. Wielokrotnie pojawiała się w magazynach dla panów, prezentując wszystkie swoje kobiece wdzięki. Gwiazda ogłosiła oficjalnie, że nie planuje już brać udziału w rozbieranych sesjach zdjęciowych. Co jest powodem tak radykalnej zmiany u Natalii Siwiec?

 

ZOBACZ TAKŻE: Hanna Lis komentuje zdjęcie Tomasza Lisa! Takich słów NIKT się nie spodziewał!

 

Natalia zapytana w programie Natalii Hołowni ,,Gala studio” odpowiedziała co jest przyczyną jej decyzji.

 

,,No nie, nie rozebrałabym się już. To się zmienia absolutnie. Zmieniło mi się wiele poglądów, odkąd Mia przyszła na świat.” – powiedziała w programie Natalii Hołowni „Gala studio”.

 

Siwiec podkreśliła także, że nie wstydzi się swoich dotychczasowych sesji. Natalia przyznała też, że po urodzeniu dziecka dojrzała i stawia przed wszystkim na rozwój osobisty.

 

– ,,Myślę, że dla wielu mężczyzn jestem tylko ciałem. Przez to, że mam dziecko, mężczyźni inaczej na mnie patrzą. Nie mam na sobie tych facetów już. Czuję się komfortowo i lepiej. Dojrzałam. Bardzo dziękuję za to Mii, że się pojawiła. Ja mam wrażenie, że ona ocaliła moje życie. „– mówi Siwiec.

 

 

 

Komentarze