Smutne informacje nt. Łukasza Piszczka! Niestety nie…

Łukasz Piszczek to polski piłkarz, występujący na pozycji obrońcy w niemieckim klubie Borussia Dortmund. W latach 2007–2018 był jednym z członków reprezentacji Polski w piłce nożnej. Kilkukrotnie brał udział w Mistrzostwach Europy (2008, 2012, 2016), ale również w Mistrzostwach Świata w roku 2018.

Najnowsze informacje potwierdziły, że Łukasz Piszczek zagra swój ostatni, pożegnalny mecz w barwach naszego kraju. Od roku namawiano go na ten krok, w końcu podjął ostateczną decyzję. Wiele wskazuje na to, że piszczek zagra w meczu ze Słowenią 19 listopada 2019 roku.

POŻEGNANIE ŁUKASZA PISZCZKA!
19 listopada podczas meczu:
Polska vs Słowenia
65-krotny reprezentant Polski Łukasz Piszczek zagra ostatni – pożegnalny – mecz w kadrze. – taka informacja została umieszczona na Twitterze serwisu Łączy nas piłka.
Rozmowy na ten temat trwały już od sierpnia 2018 roku. To właśnie wtedy Łukasz Piszczek poinformował, że rezygnuje z uczestnictwa w kadrze narodowej. Piłkarz zdecydował się podjąć ostateczną decyzję tuż po tym, jak Biało-Czerwoni awansowali do Euro 2020. Jak twierdzi nieoficjalne źródło, Łukasz jeszcze do czwartku nie był przekonany, czy to dobra decyzja, ostatecznie jednak dał się namówić.
Jak zakładają plany, Łukasz Piszczek pojawi się w podstawowym składzie naszej reprezentacji i zagra przeciwko drużynie słoweńskiej, podczas meczu na PGE Narodowym 19 listopada. Do tej pory Piszczek występował w meczach reprezentacji aż 65 razy. Zdobył dla naszej drużyny 3 bramki i zanotował 9 asyst.
Źródło: Łączy nas piłka

Komentarze