Straszna CHOROBA bohaterki M jak miłość! Cierpi na…

W 1463 odcinku „M jak miłość” jedna z aktorek zachoruje i będzie bardzo cierpiała! Nagły atak choroby sprawi, że kobieta nie zdoła nawet wstać z łóżka.

Joasia (Barbara Kurdej-Szatan nie będzie w stanie zrealizować planu dnia jaki sobie ustaliła. Pomimo fatalnego samopoczucia Joasia jednak nie chce z niczego rezygnować.

 

Joasia wstanie z łóżka ze strasznym bólem. Będzie podejrzewała u siebie gorączkę, a żadne leki nie będą jej pomagać. Kiedy odwiedzi ją Leszek z porannym „dzień dobry” nie będzie nawet miała siły odwzajemnić jego uśmiechu.

 

Krajewski jest mocno zaniepokojony tym, że Asia odwołała wieczorną kolację, jednak kobieta wszystko mu wyjaśniła- „Migrenę mam. Strasznie boli”.

 

I w tym momencie Leszek przejmuje kontrolę nad życiem Joasi. Każe jej się położyć, zasunie zasłony i będzie pilnował, żeby nie wstawała.

Joasia będzie mu wdzięczna za opiekę i pomoc, ale w pewnym momencie zacznie ją to irytować, bo przecież sama chce zadecydować o tym jak będzie wyglądał jej dzień.

 

Czy Asia zdoła odpocząć i dojedzie do pracy w pełni sił, czy podda się nadopiekuńczości Leszka i zawali wszystkie plany?

Na pewno nie będzie ona zadowolona działaniami ukochanego, skoro usłyszy on od niej:  „Jesteś okropny, wkurzasz mnie! Kto ci pozwolił za mnie decydować”?!

Jak zakończy się ten dzień? Przekonamy się o tym w 1463 odcinku m jak miłość.

 

ZOBACZ TEŻ:Aktor M jak Miłość otrzymał Groźby ŚMIERCI! Wszystko z powodu…

 

Źródło:superexpress

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze