Aktor M jak Miłość otrzymał Groźby ŚMIERCI! Wszystko z powodu…

Aktor z M jak Miłość doświadczył niemiłej niespodzianki. Wszystko dlatego, że w serialu grał czarny charakter.

Serialowi Iza (Adriana Kalska, 33 l.) i Marcin (Mikołaj Roznerski, 35 l.) mogą odetchnąć, bo psychopata Artur nie będzie już ich prześladował.

 

 

Tomasz Ciachorowski przez rolę w serialu doświadczył gróźb. Jeżeli aktorzy grają czarny charakter, wówczas widzowie mogą ich niekorzystnie odbierać w świecie realnym. Wtedy dochodzi najczęściej do trudności w odróżnieniu życia poza serialem, a tym fikcyjnym w mediach. Tak było w przypadku aktora Tomka Ciachorowskiego.

 

ZOBACZ TEŻ:Tłumaczy się, że tak ją kierował GPS! Kobieta skręciła prosto w….

 

„Pewnego dnia, na moim profilu w mediach społecznościowych, zajrzałem do zakładki „Inne”. Przeglądając kolejne wiadomości trafiłem na mail, w którym jeden pan życzył mi z okazji Świąt Wielkanocnych, żebym udławił się jajkiem. Początkowo nie przejąłem się tym, ale jego kolejne wiadomości były coraz bardziej niepokojące. Groził mi śmiercią, więc postanowiłem zgłosić to na policję. Całe szczęście to wystarczyło”-powiedział aktor.

 

ZOBACZ TEŻ:Chronią serce i poprawiają koncentrację! W tych produktach znajdziesz ogromną ilość MAGNEZU!

 

Mimo tej sytuacji Tomasz miło wspomina jak grał Artura w „M jak miłość”. Z pewnością nowa rola i wcielenie się w zupełnie inny charakter niż dotychczas zawsze będzie ciekawym i interesującym wyzwaniem dla aktorów.

 

Źródło:superexpress

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze