Stuhr w ogniu krytyki po premierze filmu Holland! Żona aktora upubliczniła wiadomości z groźbami

Maciej Stuhr wystąpił w filmie „Zielona granica” reżyserowanym przez Agnieszkę Holland. Po premierze znalazł się w ogniu kontrowersji i hejtu. Jego żona, Katarzyna Błażejewska-Stuhr, postanowiła podzielić się na Instagramie groźbami, jakie otrzymuje aktor, co wywołało falę wsparcia i oburzenia wśród internautów.

Film „Zielona granica” już na etapie produkcji wzbudzał kontrowersje ze względu na temat przewodni, który poruszał problem uchodźców na granicy Polski z Białorusią. Jednak to po premierze filmu kontrowersje i hejt osiągnęły swój szczyt, a politycy partii rządzącej rozpoczęli nagonkę na twórców dzieła, oskarżając je o „antypolskość” i „nienawiść do własnej ojczyzny”.

Film Agnieszki Holland zdobył uznanie na świecie, otrzymując nagrodę specjalną na Festiwalu Filmowym w Wenecji. To tylko jeszcze bardziej rozsierdziło polityków, którzy nawołują do bojkotu filmu, choć przyznają, że go nie widzieli.

Niestety, hejt i obrażanie nie omijają także aktorów, którzy wystąpili w „Zielonej granicy.” Maciej Stuhr, odtwórca roli Bogdana, postaci krytykującej rząd, stał się celem nagonki i obraźliwych komentarzy.

Od momentu, gdy wyemitowano fragment filmu, w którym jego postać wyraża ostre słowa pod adresem rządu, Maciej Stuhr i jego rodzina są narażeni na hejt i gróźby. Hejterzy posuwają się nawet do groźb wobec życia aktora.

Katarzyna Błażejewska-Stuhr, żona Macieja Stuhra, postanowiła ujawnić te groźby na Instagramie. Opublikowała fragmenty SMS-ów, jakie dostaje jej mąż:

Kiedy ta k***a i zakała Polski ma zamiar wy**alać? Jakby co, to z chłopakami możemy mu pomóc się ‚szybciej’ spakować (…). Nikt wam porządnie nie wp****olił, a przydałoby się.

Maciej Stuhr DOSTAJE GROŹBY po tym, jak zagrał w filmie "Zielona granica"! Jego żona pokazała SMS-y: "Nikt wam porządnie nie WP****OLIŁ..."

Te groźby wywołały ogromne oburzenie wśród internautów, którzy wyrazili swoje wsparcie dla Macieja Stuhra i jego rodziny. Hejt i obrażanie artystów za ich zaangażowanie w ważne kwestie społeczne jest zjawiskiem nieakceptowalnym, co potwierdzają reakcje opinii publicznej.

Warto podkreślić, że Maciej Stuhr i jego żona są zaangażowani w pomoc uchodźcom na granicy z Białorusią. To może być jednym z powodów nienawiści, jaka spada na nich ze strony hejterów. Mimo to pozostają wierni swoim wartościom i nie rezygnują z głoszenia swoich przekonań.

Zobacz także: Nie żyje żona znanego bramkarza! Wiemy, na co chorowała…

Komentarze