Syn EDYTY GÓRNIAK jest przeciwnikiem marszów równości organizowanych przez LGBT.

Allan Krupa wyznał, że nie popiera marszów organizowanych przez LGBT. Syn Edyty Górniak jest przeciwny manifestacją ulicznym odmienności seksualnej. Chłopak podkreśla jednak, że szanuje osoby o odmiennej orientacji. 

Syn Edyty Górniak, mimo tak młodego wieku, preferuje męskie rozrywki. W internecie kreuje się na patriotę i prawdziwego twardziela. Na swoim Instagramie zaproponował obserwatorom  Q&A. Allan wyznał, że chciałby wziąć udział w misji pokojowej.

„Nie mogę doczekać się wyjazdu na misję, bo będzie to pamiątka na całe życie” – napisał.

View this post on Instagram

Just walking around

A post shared by Allan Krupa (@allansbeats) on

Wygląda na to, że 15-letni syn Edyty Górniak ma konkretnie sprecyzowane poglądy odnośnie naszego kraju. Fani z ciekawością pytali, co myśli o środowisku LGBT, które jeszcze niedawno organizowało marsze równości w całej Polsce. Allan wyznał, że szanuje osoby o odmiennej orientacji, lecz nie popiera – jak napisał – „propagandy” LGBT. Krupa uważa, że manifestowanie swojej odmienności seksualnej jest prowokujące. 

Czy tolerujesz osoby LGBT? – zapytał jeden z internautów. 

„Tak, ale nie protesty i propagandę” – skwitował stanowczo.

Dlaczego nie protesty, możesz rozwinąć? – dopytywali fani Allana.

„Moim zdaniem protestowanie i „marsze równości” są dość prowokujące, jak już mogliśmy zobaczyć np. w Białymstoku. Przecież wiadomo, że LGBT nie będzie tolerowane przez większość społeczeństwa, bo jest to po prostu niezgodne z wiarą naszego kraju” – podsumował Krupa. Edyta Górniak uznawana jest za polską ikonę LGBTQ. Ciekawe, jakby skomentowała stanowcze poglądy syna…?

View this post on Instagram

Wszystkiego najlepszego ❤️

A post shared by Allan Krupa (@allansbeats) on

„Szczerze szanuję ludzi z tego środowiska, bo znam wielu i są to wspaniali ludzie ze swoimi zasadami. Ale szczerze, nikogo nie obchodzi, co kto robi w łóżku” – wyznał. 

Allan Krupa wystąpi u boku mamy w nowej produkcji TVN „My Way”. W reality show Edyta pokaże, jak wyglądał jej egzamin na prawo jazdy. Z pewnością nie zabraknie emocji, nie tylko dlatego, że Edyta ma uraz do prowadzenia samochodu, ale również ze względu na obecność jej 15-letniego syna. Już niedługo dowiemy się więcej z życia Edyty i jej syna Allana. Premiera „My Way” przewidziana jest na 30 października. 

Komentarze