Syn Gowina ZWYZYWAŁ PiS w #hot16challenge2! Komentarz ojca ma 3 SŁOWA

Gowin

W wyzwaniu #hot16challenge2 bierze udział coraz więcej osób. Teraz swoje dzieło pokazał syn Jarosława Gowina, Ziemowit. Uderza w PiS!

Ziemowit Gowin zadedykował swój utwór Zjednoczonej Prawicy. Jednym z jej liderów jest jego ojciec. W tekście daje znać, że jest wobec niej sceptyczny, przeklina i używa mocnych słów.

Z tekstu wynika, że młody Gowin nie jest zachwycony rządami Zjednoczonej Prawicy. Ziemowit używa mocnych słów. Oto cytat:

“Państwo z dykty? Chyba z totalnego g*wna. Obywatele rząd – sprawa nierówna. Wirus za oknem, w domu na ulicy. A politycy coraz bardziej dzicy. Ustawami zabijają nasze życie. Wykurzycie? Tych pajaców na górze. Czas już nadszedł na społeczną burzę. Rządzi nami Zjednoczona Prawica. Mnie już od tego strzela kur*ica. Nie możesz nawet na kawie wychillować. Bo zaraz będą psy cię pałować. Lepiej się już schować. Nie wychylać głowy. Wysłuchać kolejnej Andrzejka mowy”.

Uderza też w TVP. Potem Ziemowit Gowin zachęca do tego, aby odesłać PiS na śmietnik historii.

“Jak w Korei propaganda. Pogrywa sobie z nami Kaczyńskiego banda. Stroszą pióra udając piękne pawie. A w Polsce od dawna mamy bezprawie. Opozycja słaba wszyscy o tym wiemy. Nie oznacza to wcale, że się ugniemy. Połączmy się tedy, zbudujmy wielką siłę. Postawmy PiS-owcom polityczną mogiłę. Polityczną mogiłę!”.

Co na twórczość syna powiedział jego ojciec, Jarosław Gowin?

“Syn jest dorosły, nie komentuję” – oto jego odpowiedź.

Co sądzicie o tekście Ziemowita? Zgadzacie się z przekazem?

Zobacz też: Wielka zmiana w 500+ OD 1 LIPCA! Sprawdź, CO WYMYŚLILI

Źródło: YouTube
Źródło zdjęcia: Wikipedia

Komentarze