SYN KAMILA DURCZOKA chce odciąć się od ojca.”Jest dorosły, to jego decyzja.” ZMIENIŁ NAWET…

Kamil Durczok, kiedyś jedna z najważniejszych osób polskiego dziennikarstwa, teraz bohater wielu skandali. Prężnie piął się po szczeblach kariery i został redaktorem naczelnym „Faktów” produkcji  TVN.

Niestety na jaw wyszło jego skandaliczne zachowanie i to właśnie ono zrujnował mu karierę. Teraz syn Kamila Durczoka postanowił odciąć się od niego i zapomnie o wspólnej przeszłości, dlatego zmienił nazwisko. 

Trudno o bardziej zaprzepaszczoną karierę w mediach, niż ta Kamila Durczoka. Ślązak zaszedł naprawdę wysoko, wspiął się po szczeblach kariery aż do zarządzania „Faktami”. Dziennikarz pierwszy raz oberwał oskarżeniami o niewłaściwie traktowanie pracowników, następnie skandalem związanym z prowadzonym przez niego trybem życia, a wszystko posypało się po spowodowaniu  wypadu samochodowego pod wpływem alkoholu. Z pierwszych zarzutów został częściowo wytłumaczony, jednak to zamknięcie portalu Silesion było kropką nad i, co równoznaczne było z końcem sławy Kamila.

Jego skrucha na nic się zdała. jednak najwięcej przegrał w życiu prywatnym stracił żonę, młodą kochankę, a także dostarczył wielu zmartwień swojemu synowi. Kamil Junior, potomek dziennikarza z małżeństwa z Marianną Dufek, postanowił, że chce nosić podwójne nazwisko, prawdopodobnie ma on świadomość, jakie brzemię niesie posiadanie nazwiska Durczok:

„Kamil nosi w tej chwili nazwisko Dufek-Durczok. Jest dorosły, była to jego decyzja. Chce się odróżniać, a wychowywali go dziadkowie z obu stron i uznał, że to będzie rodzaj szacunku wobec nich” – oznajmia informator portalu Pudelek.pl. „Nie jest mu łatwo”– kwituje.

Czy czyny syna uraziły Kamila? 

Komentarze