Syn Zenka Martyniuka PORWANY?! Stoją za tym…

Syn Zenka Martyniuka porwany?! Przekazano oficjalne informacje w sprawie!

Zenek Martyniuk, to jeden z najpopularniejszych polskich artystów. Jest prawdziwym królem muzyki disco polo w Polsce. Czy istnieją w kraju osoby, które nie słyszałyby największych hitów zespołu Akcent? Któż nie słyszał „Przez twe oczy zielone”, „Życie to są chwile” lub „Przekornego losu”? Teraz jednak pojawiły się smutne informacje związane z synem gwiazdora!

Zenek Martyniuk to bardzo rozpoznawalna osoba. Płyty zespołu Akcent notują najwyższą sprzedaż a o Martyniuku chętnie rozpisują się gazety i portale. Niestety nie tylko w związku z jego sukcesami. W zeszłym roku wszyscy przeżywaliśmy ślub syna Zenka – Daniela. Później niestety media częściej niż o sukcesach Zenka pisały o problemach jego syna. Daniel popadł w konflikty z prawem. Dziś przekazano informację na temat porwania młodego Martyniuka! Za wszystkim mają stać…

scenarzyści filmu „Zenek”. Produkcja skupia się na opowiedzeniu historii życia Zenka Martyniuka. Zdecydowano się dopisać do scenariusza porwanie jego syna. W rzeczywistości mimo, że film oparto na faktach , ta scena to puszczone wodze fantazji scenarzystów. Z prawdą nie mają nic wspólnego. Sprawę komentował sam Zenek.

-Nie było takiej sytuacji. To jest filmowa fikcja, ale troszeczkę pikanterii trzeba dodać, żeby film był ciekawszy – powiedział Zenek Martyniuk.

Dodał także, że zmianie uległ tytuł filmu. Na początku produkcja miała nosić nazwę „Życie to są chwile”. Jednakże produkcja zdecydowała, że tytuł jest za długi i zmieniła go na „Zenek”.

-„Zenek” jest krótko i na temat – mówi Martyniuk.

Film do kin wejdzie 14 lutego 2020 roku. Reżyserem jest Jan Hryniak. Rolę Zenka odgrywa Krzysztof Czeczot.

fot. YouTube

Komentarze