Szok! Poseł zatrudnił gwiazdę disco polo! Kontrowersyjny teledysk!

Poseł Marcin Duszek, kandydujący z listy PiS na Podlasiu, zatrudnił do promowania swojej osoby w kampanii wyborczej… gwiazdę disco polo, Casandrę. Napisał nawet słowa utworu, który wykonuje piosenkarka oraz zrealizował teledysk.

 

Pokazuje się w nim w różnych sytuacjach: podczas uroczystych gali, w kościele czy też składając kwiaty pod pomnikiem AK. Jednak najbardziej kontrkandydatom nie przypadły do gustu sceny walki, imitujące grę na smartfon. Poseł Duszek, w stroju średniowiecznego rycerza, odpowiednio kierując swoją postacią pokonuje przedstawicieli PSL, SLD i Koalicji Obywatelskiej.

 

Marcin Duszek jest szczególnie zadowolony ze słów utworu, m.in. „Tylko kilka ważnych ustaw i wreszcie ja udowodnię dziś wszystkim wam, że nasz cel osiągnę dzisiaj waleczny, silny, Duszek polski to ja”. Ponadto w teledysku wystąpiła oczywiście piękna i ponętna Casandra.

 

 

 

 

Piosenka udostępniana w sieci pod hasłem „PoloDuszek” jak dotąd ma ponad 80 tysięcy wyświetleń. Czy chwytliwy, disco – polowy numer zapewni politykowi wygraną? Tego dowiemy się już niebawem.

 

Źródło: Facebook, Youtube.com

Komentarze