SZOKUJĄCA zmiana w Lidlu? Od teraz będziesz…

Sklepy Lidl cieszą się w naszym kraju ogromną popularnością. To niemiecka sieć sklepów dyskontowych, działająca w 26 państwach europejskich. Główny zarząd oraz siedziba firmy mieszczą się w mieście w Neckarsulm. Jakiś czas temu sieć ogłosiła za pośrednictwem Internetu, że w polskich sklepach zostaną zamontowane pierwsze kasy samoobsługowe. Sądzicie, że ten pomysł spotka się z entuzjazmem sympatyków dyskontu?

Lidl rozpoczął zapowiadany test kas samoobsługowych. Rozwiązanie wprowadzono na razie w dwóch sklepach w Polsce. W których sklepach będzie można skorzystać z tego rozwiązania? Koniecznie przeczytajcie poniższe informacje!

Jak informuje nas portal Wiadomości Handlowe, kasy samoobsługowe pojawiły się dopiero w dwóch placówkach sieci Lidl: w jednym z warszawskich dyskontów oraz w Galerii MM w Poznaniu. Zarząd sieci Lidl chce wprowadzić do końca tego roku nowe rozwiązanie również w innych miejscach.

W kwietniu tego roku prezes Lidl Polska Maksymilian Braniecki wyjaśnił, że kasy samoobsługowe to nie tylko zmniejszenie kolejek, ale również zastąpienie pracowników, których najzwyczajniej brakuje.

W pażdzierniku rozpoczął się również test pilotażowy kas samoobsługowych w Szwajcarii. Jeśli to rozwiązanie okaże się dobrym pomysłem, zostanie wprowadzone do wszystkich szwajcarskich placówek. Co ciekawe, w Niemczech spółka Lidl nie planuje wdrożenia w życie tego pomysłu.

Czy waszym zdaniem kasy samoobsługowe są dobrym rozwiązaniem? A może wręcz przeciwnie? Napiszcie co o tym sądzicie w komentarzu pod artykułem!

Źródło: Bankier

Zobacz też: 23-latka uległa ciężkiemu wypadkowi z udziałem CIĘŻARÓWKI! Pilnie potrzebuje naszej pomocy

Zdjęcie: dailymail

 

Komentarze