Szokujące informacje nt. księcia Harrego!Wziął ślub a CAŁY czas był…

Niesamowite informacje ws. Księcia Harry’ego! Takiego obrotu sprawy nikt się nie spodziewał!

Brytyjski książę Harry, wnuk królowej Elżbiety II, wcześniej zasłynął z kontrowersji. Brytyjskie media huczały od plotek na temat jego ostrych imprez i kolejnych dziewczyn. Harry zawsze był na celowniku mediów. Anglicy chętnie czytali o kolejnych skandalach. Teraz sprawy miały ucichnąć. Książę wziął ślub a niedawno na świat przyszedł jego syn. Jednak to nie koniec.

Harry urodził się 15 września 1984 w St Mary’s Hospital w Paddington w Londynie. Pełny tytuł syna księżnej Diany brzmi Jego Królewska Wysokość książę Henryk z Walii (His Royal Highness Prince Henry of Wales). Natomiast popularnie księcia zwano książę Harry. Nadal ta forma jest powszechnie stosowana. Teraz na jaw wyszło, że książę mimo małżeństwa miał być…

Podsłuchiwany. Książę złożył pozew przeciw wydawcom tabloidów „The Sun” i „Daily Mirror”. Wszystko to z powodu domniemanego podsłuchiwania jego poczty głosowej. Informację potwierdził Pałac Buckingham. W pozwie czytamy, że sprawa dotyczy nielegalnego dostępu do poczty głównej oraz odsłuchu nagrań. Pozew został już złożony w Wysokim Trybunale.

Wczesniej Meghan Markle złożyła pozew przeciwko wydawcom „Mail on Sunday” w związku z opublikowaniem jej prywatnego listu do ojca. W tej sprawie książę Harry wdał nawet oświadczenie. Napisał w nim o „bolesnych” poczynaniach mediów. Nawiązał także do swojej matki – księżnej Diany. Do jej śmierci bowiem miały przyczynić się tabloidy.

 

Komentarze