Ta MEGA Gwiazda jeszcze się nie rozwiodła, a już randkuje! Zobacz, o kim mowa! Mówi o tym cały świat!

Od początku swoje kariery szokuje i uwodzi fanów na całym świecie swoim fantastycznym wokalem. Jej płyty sprzedają się w milionach egzemplarzy. Ta 31-letnia supergwiazda, Adele Laurie Blue Adkins – brytyjska piosenkarka oraz autorka tekstów, właśnie rozwodzi się ze swoim wieloletnim partnerem, Simonem Koneckim.

 

 

 

Para ma 8-letniego syna. Obydwoje deklarują, że mimo rozpadu małżeństwa, wspólnie chcą wychowywać dziecko. Rozwód jest w toku, a według obserwatorów i przyjaciół rodziny, wszystko ma przebiegać polubownie. Nie wiadomo, w jaki sposób Adele podzieli się swoim ogromnym majątkiem z mężem. Niektórzy mówią, Simon Konecki ma szansę uzyskać  nawet 50 proc. majątku Adele, gdyż para nie zawarła wcześniej intercyzy. Do podziału wówczas byłaby niebagatelna suma, bo majątek gwiazdy opiewa na 180 milionów dolarów.

 

 

 

 

 

 

Największe portale plotkarskie na świecie donoszą, że ostatnio piosenkarka spędza sporo czasu ze znanym raperem. Skepta, bo o nim mowa, również pochodzi z brytyjskiego Tottenham. Znają się i mocno przyjaźnią od wielu lat. Skepta niedawno został ojcem, co gwarantuje im kolejne tematy do rozmów.

 

Wielokrotnie w mediach Skepta wypowiadał się przychylnie o Adele. Mówił o sms-ach, które sobie wysyłają i o łączącej ich przyjaźni. Para ostatnio spędziła 37-urodziny rapera w Londynie.

 

Wszystkie znane media spekulują, że tych dwoje łączy nie tylko przyjaźń. Adele jednak chroni swoje życie prywatne i jak można się domyślić, niczego nie potwierdziła.

 

Miejmy nadzieję, że jeśli tylko rozwód gwiazdy przebiegnie sprawnie, nie będziemy musieli długo czekac na to, aż para ujawni się.

 

Źródła: the Sun, media, Facebook, internet.

Foto:Facebook

Komentarze