Ta ŚMIERĆ poruszyła wszystkich. Gwiazda „Ranczo” poinformowała…

Przykre wiadomości na temat aktorki serialu „Ranczo”. Gwiazda opublikowała wzruszający wpis, żegnając bliską osobę.

 

 

”Ranczo” jest jednym z najpopularniejszych polskich seriali, który stał się kultowy jeszcze w czasie emisji. Niestety pomimo, że produkcja TVP często bawiła do łez, to teraz serialową Jolę dotknęła ogromna tragedia. Fani są w szoku.

 

 

 

Elżbieta Romanowska opublikowała na Instagramie poruszający wpis. Gwiazda pożegnała w nim swojego zmarłego niedawno dziadka. Aktorka odniosła się do całej sytuacji w sposób niezwykle uczuciowy. Jej wpis wyciska łzy.

 

 

– Tak sobie myślę, że starość Panu Bogu nie wyszła. Często wiąże się z bólem, bezradnością, niemocą. W takich przypadkach śmierć często przynosi spokój i ukojenie. Wierzę, że już nie cierpisz, że razem z Babcią pijesz sobie teraz kawkę i rozwiązujesz krzyżówki, złoszcząc się na nią, że wymyśla słowa, których nie ma. W otoczeniu twoich ukochanych zwierzaków przekomarzacie się i dogryzacie tak, jak tylko Wy to potrafiliście robić. I chociaż my tu na dole jeszcze niejedną łzę uronimy, tęskniąc, to świadomość, że już nie towarzyszy Ci ból sprawia, że i nasz ból jest mniejszy. Do zobaczenia Dziadku” – napisała aktorka w swoim poście na Instagramie.

Wielu fanów współczuje aktorce utraty bliskiej osoby. Gwiazda jak wszyscy musiała stawić czoła pandemii koronawirusa, a teraz dotknęła ją osobista tragedia.

 

 

Komentarze