Tak swój dom ustroiła Anna Lewandowska! U niej jest już bardzo świątecznie

Anna Lewandowska, popularna sportsmenka i celebrytka, już poczuła magię Świąt Bożego Narodzenia. Nie omieszkała udekorować swojego hiszpańskiego domu na tę wyjątkową okazję. Jak co roku, zgodnie z tradycją, podzieliła się efektami swojej pracy na Instastory, zapewne rozpalając świąteczny nastrój wśród swoich obserwatorów.

Okres przygotowań do świąt Bożego Narodzenia to czas szczególnie intensywny dla osób aktywnych w mediach społecznościowych, takich jak celebryci. Oprócz licznych propozycji współpracy, muszą znaleźć chwilę na stworzenie bajkowej atmosfery w swoich domach za pomocą świecidełek, błyszczących ozdób i klimatycznej choinki, które potem mogą pochwalić się na Instagramie.

Marina Łuczenko-Szczęsna była jedną z tych osób, które nie mogły doczekać się grudnia i już w listopadzie udekorowała swoje mieszkanie świątecznymi ozdobami. Anna Lewandowska dołączyła do tego grona, prezentując efekty swojej świątecznej pracy na Instagramie. Choć życie Anny jest niewątpliwie intensywne, znalazła chwilę na stworzenie świątecznej atmosfery w swojej hiszpańskiej willi.

Anna Lewandowska już udekorowała dom na Boże Narodzenie
Źródło: instagram.com

Celebrytka podzieliła się z fanami ujęciami swojej pięknie udekorowanej choinki. Drzewko zostało starannie oświetlone i ozdobione gwiazdami betlejemskimi, świątecznymi skarpetkami, a także uroczymi zabawkami rozmieszczonymi strategicznie. Pod choinką znalazły się również różnorodne figurki, od dziadka po orzechy, po konia na biegunach. Ania zarejestrowała również uroczy moment, gdy jej córki, Klara i Laura, ubrane w piżamy, oglądają bajkę ze Świętym Mikołajem w roli głównej.

Wszystko to sprawiło, że Anna Lewandowska poczuła, że stworzyła coś wyjątkowego – najlepsze świąteczne przygotowania. Krótko podzieliła się tym momentem na Instagramie, określając go mianem „the best”. To niewątpliwie sprawiło, że fani sportsmenki również poczuli magię nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Anna Lewandowska już udekorowała dom na Boże Narodzenie
Źródło: instagram.com

Zatem, choć życie Anny Lewandowskiej jest pełne aktywności, a jej dni wypełnione są treningami i obowiązkami, znalazła czas, by stworzyć świąteczną atmosferę w swoim hiszpańskim domu. I chociaż może to nie być zaskakujące szaleństwo, to na pewno stanowi uroczy element przygotowań do świąt w życiu tej popularnej celebrytki.

Źródło: media

MALEZJA: potrącił słoniątko. W zamian stado rozdeptało mu samochód

Komentarze