Tak TVP KOMENTUJE zachowanie Marleny i Seweryna w ROLNIK SZUKA ŻONY!

rolnik

Marlena i Seweryn byli od samego początku parą, która ewidentnie miała się ku sobie. Ich relacja potoczyła się jednak zupełnie inaczej.

Dwoje młodych ludzi od początku coś do siebie poczuli, a 22 -latka zapewniała, że jest już gotowa na małżeństwo i założenie rodziny. Jak się jednak okazało po ostatnim wyemitowanym odcinku, para swoim zachowaniem udowodniła, że nie widzą u swojego boku przyszłości.

 

 

Mało tego widzowie zarzucają im nie tylko używanie wulgaryzmów, ale też złamanie regulaminu. Część domagała się usunięcia ich z programu. Co na to Telewizja Polska?

 

Ich ostatnia kłótnia była bardzo dosadna. Oboje krzyczeli i wyzywali się bluzgami. Takie zachowanie nie było dotąd spotykane w popularnym programie „Rolnik szuka żony”.

 

Spore oburzenie wśród widzów wywołało to, że Seweryn i Marlena spotykali się potajemnie za plecami pozostałych kandydatek rolnika. Zdaniem fanów para zdecydowanie naruszyła regulamin. Jak informuje serwis Plotek, rzecznik prasowy TVP odniósł się do zarzutów.

 

Centrum Informacji TVP przekazało komentarz w sprawie rzekomego naruszenia przez Marlenę i Seweryna regulaminu „Rolnik szuka żony”.

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:Lara Gessler POKAZAŁA na Instagramie… „Chcę rozliczyć się ze swoim lękiem”

 

 

„Marlena i Seweryn, kontaktując się ze sobą poza programem, nie naruszyli regulaminu programu. Natomiast, naruszyli ogólnie przyjęte zasady, o czym sami poinformowali ekipę realizującą program. Decyzją produkcji zachowanie to zostało ujawnione, ponieważ program ten ma przede wszystkim pokazywać prawdę o uczestnikach„– czytamy.

 

 

 

Źródło:radiozet

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze