Tak zakończy się 6. sezon serialu „The Crown”! Bohaterowie zwizualizują sobie księżną Dianę

Wyczekiwany ostatni sezon „The Crown” budzi ogromne emocje już na kilka tygodni przed premierą. Głównym tematem tego sezonu będzie tragiczna śmierć księżnej Diany, jednakże wyciekł kontrowersyjny szczegół, którym jest jej powrót jako duch.

„The Crown” to bez wątpienia jedna z najważniejszych produkcji Netfliksa. Zadebiutowała na ekranach telewizorów w 2016 roku, zdobywając natychmiastowe uznanie krytyków oraz wielką popularność wśród widzów. Szósty i ostatni sezon tego niezwykłego serialu zbliża się wielkimi krokami i przyciąga uwagę fanów na całym świecie. Tym razem produkcja ma skoncentrować się na tragicznej śmierci księżnej Diany. Akcja będzie rozgrywać się między 1997 a 2005 rokiem. Ten ostatni sezon zostanie podzielony na dwie części, obie dostępne na platformie streamingowej jeszcze w tym samym roku.

Pierwsza część sezonu będzie skupiała się na ostatnich dniach życia księżnej Diany oraz jej wzruszającym pogrzebie. Druga część ma za zadanie przedstawić wydarzenia po jej śmierci, ukazując m.in. kryzys wizerunkowy królowej Elżbiety II oraz trudności, z jakimi musieli zmierzyć się William i Harry po stracie matki. Widzowie będą mieli okazję zobaczyć także początki związku księcia Williama i Kate Middleton. Cały sezon zakończy uroczysty ślub Karola i Camilli.

 

Jednak to, co naprawdę zaskakuje fanów, to informacja o planowanym pojawieniu się księżnej Diany jako ducha w drugiej części sezonu. W tej niezwykłej scenie, postać księżnej Diany, wcielana przez Elizabeth Debicki, ma powrócić z zaświatów, aby „spotkać się” ze swoim byłym mężem, księciem Karolem, oraz „odwiedzić” królową Elżbietę.

Producenci „The Crown” podkreślają, że obecność ducha księżnej Diany jest jedynie wizualizacją myśli głównych bohaterów. Nie należy jej traktować jako zjawiska nadprzyrodzonego. To przypomina o tym, że serial od samego początku spotykał się z kontrowersjami. Zwłaszcza w miarę zbliżania się do współczesnych wydarzeń. W 2022 roku, wraz z premierą piątego sezonu, do opisu produkcji dodano adnotację, która jasno określa, że „The Crown” to fikcyjny dramat zainspirowany prawdziwymi wydarzeniami, przedstawiający historię królowej Elżbiety II oraz istotne wydarzenia polityczne i osobiste, które wpłynęły na jej panowanie.

Wyczekiwany sezon „The Crown” z pewnością przyniesie jeszcze więcej wzruszeń, emocji i kontrowersji, a powrót księżnej Diany jako ducha z pewnością stanie się jednym z najbardziej dyskutowanych wątków ostatniego rozdziału tej wyjątkowej produkcji.

Atak Hamasu na Izrael. Polska wysyła samoloty

Komentarze