Taką emeryturę otrzymuje Katarzyna Dowbor! Zapracowała na solidną sumę…

Katarzyna Dowbor, doświadczona prezenterka, ostatnio zaskoczyła opinię publiczną, ujawniając, ile miesięcznie otrzymuje emerytury z ZUS-u. W czasach, gdy wiele gwiazd skarży się na niskie świadczenia emerytalne, Dowbor buduje swój wizerunek jako osoba, która przez lata pracy w telewizji odpowiedzialnie dbała o swoją przyszłość finansową.

Dziennikarska ikona od lat znana widzom ze szklanego ekranu, zdobyła ogromną popularność jako gospodyni programu „Nasz nowy dom”. Mimo kontrowersji związanych z jej odejściem z Polsatu, Dowbor szybko znalazła nowe wyzwanie na antenie „Pytania na Śniadanie”, gdzie współprowadzi program z Filipem Antonowiczem. Pomimo nieco chłodniejszego przyjęcia przez widzów, Dowbor kontynuuje swoją karierę telewizyjną z pewnością siebie.

Po latach pracy w mediach, Katarzyna Dowbor zbudowała stabilną przyszłość finansową. W czasie, gdy wiele gwiazd skarży się na niskie emerytury, dziennikarka zdecydowanie wyróżnia się. Pomimo, że mogłaby zrezygnować z intensywnego udziału w show-biznesie, jej obecna sytuacja finansowa pozwala jej na kontynuowanie kariery z pasją i bez presji finansowej.

W rozmowie z „Super Expressem”, Dowbor ujawniła, że pracowała na etacie przez 30 lat w państwowej firmie, dzięki czemu odkładała regularnie składki na emeryturę. Choć sama zaznaczyła, że jej emerytura może nie jest bardzo wysoka, to zdecydowanie nie należy do niskich. Bez żalu podkreśliła, że spokojnie radzi sobie z jej wysokością i nie ma powodów do narzekania.

Dziennikarstwo to moje życie. Prowadziłam program przez 30 lat, byłam związana z telewizją, z redakcją. To jest moje życie, a nie dorabianie do emerytury – zaznaczyła Dowbor.

Według szacunków, miesięczne wypłaty z ZUS-u dla Katarzyny Dowbor wynoszą około 4000 zł. To kwota, która budzi respekt, zwłaszcza w kontekście obecnych dyskusji na temat niskich emerytur wśród polskich celebrytów. Porównując to do innych znanych postaci, Dowbor wydaje się być jedną z niewielu, która może pochwalić się stabilnym wsparciem finansowym po zakończeniu kariery zawodowej. Wśród gwiazd, które otrzymują równoważne kwoty w ciągu kwartału, czy muszą czekać jeszcze lata na podobne świadczenia, Dowbor wydaje się być wyjątkiem, którym może się pochwalić.

Źródło: media

Agnieszka Włodarczyk kusi fanów skąpym strojem. Internauci są oburzeni

Komentarze