Takie pieniądze zarabia Miłosz Kłeczek! Kontrowersyjne wywiady z politykami się opłacają…

Miłosz Kłeczek, znany dziennikarz związany z TVP Info, zdobył rozgłos dzięki swoim wybuchom temperamentu i ostrym wymianom zdań z politykami opozycji. Jednak oprócz swojej telewizyjnej kariery, zainteresowań politycznych i medialnych kontrowersji, Kłeczek może również pochwalić się sporym majątkiem.

Miłosz Kłeczek dołączył do zespołu TVP Info w 2016 roku, a jego obecność była jednym z efektów zmian w mediach publicznych, które zaszły po przejęciu władzy przez Prawo i Sprawiedliwość w 2015 roku. Kłeczek, wcześniej współpracujący z innymi stacjami, szybko stał się jednym z czołowych dziennikarzy TVP Info i prowadził programy takie jak „Kasta”, „Strefa starcia”, oraz „Woronicza 17”.

Jego telewizyjna kariera zyskała na popularności dzięki kontrowersyjnym wymianom zdań z politykami opozycji. Kłeczek słynął z ostrej retoryki i często nie wahał się zbesztać swoich rozmówców, co przyciągało uwagę mediów i widzów. Przykłady takich spięć można znaleźć w jego wymianach z posłem PSL Pawłem Bejdą, posłem KO Arkadiuszem Myrchą, Donaldem Tuskiem, oraz Rafałem Trzaskowskim. Wielokrotnie jego wystąpienia wzbudzały emocje i komentarze w przestrzeni publicznej.

Oprócz pracy w mediach, Miłosz Kłeczek prowadzi także działalność gospodarczą. Jest współwłaścicielem firmy „Financial Poland”, zajmującej się sprzedażą hurtową i detaliczną elektroniki, zabawek oraz artykułów gospodarstwa domowego. Firma ta importuje produkty głównie z Chin. W 2022 roku „Financial Poland” osiągnęła przychód wynoszący 8,82 mln złotych oraz zysk netto na poziomie 602,9 tys. złotych.

Ponadto, Miłosz Kłeczek zainwestował w nieruchomości. W 2022 roku zakupił grunt w Olsztynie koło Częstochowy, za kwotę 420 tys. złotych. Rok wcześniej nabył mieszkanie na warszawskiej Pradze o powierzchni ponad 70 metrów kwadratowych. W przypadku mieszkania, zaciągnięto hipotekę na kwotę 580 395 złotych.

Oczywiście, warto pamiętać, że informacje te zostały przekazane przez media i nie stanowią ostatecznego potwierdzenia majątku Miłosza Kłeczka. Jednak wydaje się, że oprócz kontrowersyjnej kariery telewizyjnej, dziennikarz może również pochwalić się sukcesami biznesowymi i inwestycjami w nieruchomości.

Andrzej Duda wygłosi orędzie. Kto zostanie premierem?

Komentarze