TO było WIDAĆ polskiej celebrytce! Wszyscy patrzyli!

Barbara Kurdej-Szatan zazwyczaj przyciąga uwagę fotoreporterów. Nie inaczej było na Wielkiej Gali Gwiazd Plejady. Wraz z aktorką na imprezie pojawił się jej mąż Rafał. Internet zwrócił uwagę na pewien szczegół na ciele Basi.

Barbara Kurdej-Szatan jest ceniona przez fanki za swój styl i kobiecość. Na gali była obiektem ogromnego zainteresowania zgromadzonych fotografów. Para na każdym kroku okazywała sobie miłość wymieniając czułości i rzucając sobie przyciągające spojrzenia. 

Fanki gwiazdy tego wieczoru zwróciły jednak sporą uwagę na kreację celebrytki. Kurdej-Szatan założyła długą elegancką suknię w kolorze jasnego różu. Odsłonięte ramiona i kokarda na dekolcie tylko rozbudzały zmysły. Mimo to nie udało się ukryć jednej rzeczy – aktorce było widać…

Obcisła sukienka uwydatniła zaokrąglony brzuch aktorki. Fani zaczęli snuć domysły, czy to efekt złej diety czy może aktorka zaszła w ciążę.  Barbara Kurdej-Szatan jest już mamą 7-letniej Hani. Wielokrotnie spekulowano nt. jej ciąży a sama zainteresowana wspominała, że planuje powiększenie rodziny. Z tego powodu chciała nawet odejść z serialu M jak Miłość.

-Myślę, że jak kiedyś będę miała kolejne dziecko, to chciałabym spokojnie przeżyć pierwsze miesiące. Aczkolwiek za pierwszym razem daliśmy radę, nic złego się nie wydarzyło. Hania była wśród nas- wyznała. Galeria zdjęć poniżej.

Odpowiedziała także na Instagramie swoim fanom. 

Aktorka stanowczo zaprzeczyła jakoby była w ciąży krótkim „nie”, załączając przy tym szereg emotikon wyrażających zażenowanie całą sytuacją. Dodała także, że krój sukienki optycznie powiększa brzuch.

Fanki stanęły w obronie prywatności gwiazdy :

– O masakra… A może pomyśl jakbyś ty się czuła, gdyby ktoś ci zadał takie pytanie- skomentowała jedna z użytkowniczek Instagrama.

– Współczuje komentarzy typu „ciążowy brzuszek” – napisał inny fan gwiazdy.

[KLKNIJ w obrazek aby powiększyć]

Komentarze