TO dzieje się z ciałem Durczoka! Dziennikarz dosłownie…

ciałem

Kamil Durczok wygląda, jak cień samego siebie. Co się stało ze znanym dziennikarzem i dlaczego znika ostatnio w oczach?

Problemy dziennikarza

Ostatnie lata nie były dla Kamila Durczoka łatwe. Zhańbiony dziennikarz nie tylko rozwiódł się z żoną, ale też wielokrotnie wdał się w konflikt z prawem. 

Durczok od wielu miesięcy jest bohaterem licznych skandali. Zaczęło się od zarzutów o molestowanie pracownic, a potem było już tylko gorzej – młodsza o połowę kochanka, wypadek pod wpływem alkoholu i sprawa sfałszowanych weksli, które w 2009 roku złożył w jednym z banków.

Zatrzymanie

Durczok ponownie został ostatnio zatrzymany przez policję w związku ze sfałszowaniem weksli, które w 2009 roku złożył w jednym z banków. Weksel potrzebny był mu jako zabezpieczenie kredytu na zakup luksusowego domu w Szczyrku.

Zawiadomienie do prokuratury

Zawiadomienie w tej sprawie złożyła do prokuratury była żona Durczoka, Marianna. Kobiecie udało się zdemaskować dziennikarza dopiero dziesięć lat później. Wcześniej nie miała pojęcia, że podczas trwania ich małżeństwa w banku złożony został „weksel własny”, opiewający na kwotę ponad 2 mln franków szwajcarskich (czyli ok. 6 mln złotych), na którym widniał jej podrobiony podpis.

ciałem
ciałem

Przyznał się do winy

Mimo iż na pewno nie było to dla niego, łatwe, dziennikarz w końcu przyznał się do winy.

„Dziennikarz przyznał się do podrobienia podpisu na wekslu z sierpnia 2008 roku na sumę 2.035.729,30 franków szwajcarskich oraz do sfałszowania innych dokumentów bankowych m.in. deklaracji wekslowej i oświadczenia o podaniu się egzekucji bankowej” – czytamy na wp.pl.

Groźba więzienia

Za sfałszowanie podpisu swojej żony grozi mu teraz 25 lat więzienia. Co ciekawe, podobną karę można otrzymać np. za zabójstwo.

Problemy Kamila bardzo odbiły się na jego wyglądzie zewnętrznym. Krągły do tej pory dziennikarz strasznie schudł i całkowicie zmieniły mu się rysy twarzy. Nie trudno zauważyć, że ma zapadnięte policzki i podkrążone oczy. Widać, że bardzo przeżywa to, co się dzieje w jego życiu i wcale mu się nie dziwimy. Z prawem nie ma żartów.

Mimo iż prawo bywa bezlitosne, życzymy Kamilowi, żeby choć na chwilę zapomniał o problemach i umiał cieszyć się nadchodzącymi świętami.

TAK wygląda teraz Kamil Durczok.

Źródło: Plejada.pl, Wp.pl

Zdjęcia: Instagram

Komentarze