To historia PRAWDZIWEJ MIŁOŚCI! Kobieta po udarze STRACIŁA PAMIĘĆ, a jej mąż postanowił zrobić TO!

Kobieta

Ta historia chwyta za serca! Kobieta po udarze całkowicie straciła pamięć, nie pamięta swojego wcześniejszego życia.

Camre Curto z Fenton w USA doznała udaru mózgu w 33 tygodniu ciąży. Dziecko przyszło na świat przez cesarskie cięcie. Kobieta po przebudzeniu w szpitalu nie pamiętała porodu, nie wiedziała, że jest mamą, nie poznawała też najbliższych członków swojej rodziny, w tym własnego męża.

 

Udar spowodował uszkodzenie mózgu, a w konsekwencji defekt w pamięci długiej i krótkiej. To oznacza, że nie pamiętała ona zarówno wydarzeń sprzed lat, jak i tych, które miały miejsce niedawno.

 

38-letni mąż Steve pozostawał samotnym rodzicem przez wiele miesięcy, podczas, gdy Camre dochodziła do siebie w domu rodziców i pracowała z terapeutami. Gdy Camre powoli wracała do zdrowia, powiedziała Steve’owi, że wiedziała, że go kocha, ale nie mogła sobie przypomnieć, dlaczego i jak się zakochali.

To właśnie stało się inspiracją dla mężczyzny, aby napisać książkę dla swojej chorej żony.

W książce „Ale ja wiem, że cię kocham” (But I Know I Love You) opisuje ich romans i wspólne życie, wszystko po to, by pomóc Camre przypomnieć sobie przeszłość.

 

ZOBACZ TEŻ:Uczestniczka „Rolnik szuka żony” WYSZŁA ZA MĄŻ! Chodzi o…

 

Choć na początku było ciężko to jednak dzięki szczerej miłości męża i syna na nowo udało się stworzyć rodzinę. Steve tłumaczy, że dla niego i jego żony najbardziej liczą się z pozoru niewielkie gesty i wydarzenia, takie, jak na przykład wspólne oglądanie meczu syna.

 

„Bez względu na to, jak wszystko jest trudne, było i może być, po prostu musisz dać sobie nadzieję i iść naprzód” – powiedziała Camre Curto.

 

 

Źródło:radiozetzdrowie

Źródło zdjęcia:Facebook

Komentarze