To łączy uczestniczkę Top Model z Wojewódzkim! Niewielu wie, że była jego…

model

„Top model” wzbudza wiele emocji, a życie prywatne uczestników cieszy się niemałym zainteresowaniem.

Jak się okazuje jedna z modelek telewizyjnego show kiedyś była blisko Kuby Wojewódzkiego, ponieważ pracowała dla niego jako…

 

Klaudia El Dursi to piękna 30-latka, która jako jedyna w programie otrzymała „złoty bilet” od Joanny Krupy. To zagwarantowało jej wejście do domu bez jakiejkolwiek rywalizacji.

Szybko okazało się, że Klaudia El Dursi to także była modelka „Pleyboya”, a więc pozowanie do zdjęć nie jest jej obce.

 

W ostatnim czasie Internauci dopatrzyli się także jej udziału w programie telewizyjnym pt: „Kuba Wojewódzki”. W telewizyjnym show rozrywkowym znanego dziennikarza, modelka  była jego wodzianką. Jej zadanie polegało na podawaniu m.in szklanek z wodą w elokwentny, a zarazem kuszący sposób dla gwiazd goszcących w danym odcinku.

 

Na Instagramie, pod zdjęciem modelki, jedna z Internautek przypomniała o tym, że Klaudia próbowała już niegdyś swoich sił w show biznesie.

„Ostatnio oglądałam stare odcinki Kuby Wojewódzkiego i patrzę, a tam Wodzianka Klaudia”

 

Modelka nie zaprzeczyła lecz podsumowała, iż czas ten wspomina z sentymentem: „To był bardzo fajny czas. W programie pełniłam rolę asystentki Kuby, przynosiłam różne gadżety, prezenty, również siadałam razem z gośćmi na kanapie i wdawałam się w chwilowe rozmowy”. 

 

Klaudia po kilku miesiącach podziękowała za udział w telewizyjnym show Kuby Wojewódzkiego, ponieważ postanowiła wówczas skoncentrować się na swojej rodzinie.

 

https://www.instagram.com/p/B3cb2frhlHD/

 

 

Źródło:onetplejada

Źródło zdjęcia:Instagram

Komentarze