TO stało się z Waldusiem ze Świata według Kiepskich! „Coś OKROPNEGO”

To stało się z Waldusiem ze Świata Według Kiepskich! Jest bardzo źle.

„Świat według Kiepskich” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Emitowana od 1999 roku produkcja wciąż cieszy się sporą widownią. Jak wiadomo serial oparto na amerykańskim „Świat Według Bundych”, jednak przeniesiono go na polskie realia. Zdaniem fanów to był krok w dobrą stronę. Kreacje aktorskie zostały tutaj stworzone od początku – nie wzorowano się na amerykańskiej wersji.

W serialu jest wiele wyrazistych postaci. Jednak nikt nie może nie zapamiętać Waldusia Kiepskiego. Kreacja, którą stworzył Bartosz Żukowski jest prawdziwą legendą. Charakterystycznym elementem postaci jest śmiech, który zna niemal każdy Polak. Jednak teraz w internecie krążą najnowsze zdjęcia aktora. Zmienił się on nie do poznania. Jak się okazało cierpi…

z powodu wieloletniej sprawy rozwodowej. Bartosza Żukowskiego zauważono w Trójmieście. Mężczyzna zupełnie nie przypominał siebie sprzed lat. Już z daleka widać było, że coś złego dzieje się z Żukowskim. Aktor przytył oraz wyglądał na mocno zmęczonego.

Gwiazdor ubrany był w zbyt duży dres, który potęgował efekt nadprogramowych kilogramów. 

-Widziałem go w Gdyni. To był cień tamtego człowieka. Wyciągnięty dres, podkrążone oczy, przerzucony szalik zupełnie niepasujacy do reszty stroju. Coś okropnego. A to był taki fajny facet. Oby mu się to odwróciło. Mam nadzieję, że wyjdzie z tego – mówi jeden z fanów serialu.

– Bartosz wyglądał na bardzo zmęczonego i zdenerwowanego. Co chwilę sięgał po papierosa, odpalając jednego za drugim – powiedziała inna osoba, która widziała aktora.

Aktor ma mieć kłopoty w związku z rozwodem, a także problemy finansowe.

 

fot. Kadr z serialu Świat według Kiepskich

Komentarze