TO trzyma MAGDALENA ADAMOWICZ w swoim biurze w BRUKSELI!

Magdalena Adamowicz odkąd została posłanką Parlament Europejskiego, jest bardzo zapracowana. Jest rozdarta pomiędzy rodzinę a pracę. Ostatnio opublikowała w sieci zdjęcie ze swojego biura. W centralnym miejscu gabinetu widnieje portret jej tragicznie zmarłego męża. 

Magdalena Adamowicz w tym roku została wdową. Jej mąż, Paweł Adamowicz podczas 27 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został śmiertelnie zaatakowany nożem. Mimo starań lekarzy,  prezydenta Gdańska nie udało się uratować. Jego żona postanowiła kontynuować jego działalność. Postawiła na politykę z myślą, że zmieni ten świat na lepsze. Codziennie w pracy towarzyszy jej ukochany mąż. Magdalena w swoim biurze w Brukseli, w centralnym, honorowym miejscu ma wielki portret ukochanego.  

Na fotografii z biura w Magdaleny internauci od razu zauważyli najważniejszy i zarazem największy szczegół – portret  Pawła.

„Dziś czas poświęcam na pracę w biurze. Po wspaniałym pobycie w Atenach, gdzie odebrałam nagrodę dla Pawła za działania na rzecz demokracji, jestem pełna energii, by przygotować się do kolejnych wydarzeń z moim udziałem. Czekają mnie wyjazdy m.in. do Asturii czy Frankenthalu, wywiady, liczne spotkania. Energię i siłę czerpie od Was, za co bardzo dziękuję” – skomentowała posłanka PE.

Widać, że ta obecność jest ciągle Magdzie potrzebna. Po tym trudnym okresie, stara się kontynuować drogę swojego męża. Internautów nie pozostawili portretu Pawła bez komentarza:

„W biurze widzę obraz męża,czuwa i wspiera Panią.Powodzenia i pozdrowienia serdeczne Pani Magdaleno.”

„Piękny portret Pana Pawła którego podobizna zapewne wspiera Panią w działaniu.”

„Piękny pomysł z tym portretem mąż cały czas przy Pani zapewne dodaje odwagi i poczucie bezpieczeństwa.”

Czy Wam podoba się taka forma upamiętnienia Pawła Adamowicza? 

Komentarze