TOMASZ LIS przebywa w SZPITALU!

Jak informuje Super Express Tomasz Lis przebywa na oddziale intensywnej terapii Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Olsztynie.

Tomasz Lis trafił do szpitala we wtorek wieczorem, ponieważ źle się poczuł. W jaki sposób znalazła się w Olsztynie? Pojechał tam, by porozmawiać z sędzią Pawłem Juszczyszynem.

„Potwierdzam, że Tomasz Lis jest w szpitalu i przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii. Nie udzielamy dodatkowych informacji w tej sprawie.” Super Express, powołuje się na wypowiedź lekarza. Gazeta dodaje, że Lis przechodzi badania na oddziale intensywnej terapii.

Jako pierwszy informację podał olsztyński portal informacyjny Olsztyn.wm.pl. Wiadomo jednak, że zdrowiu dziennikarza nie zagraża niebezpieczeństwo.

Tomasz Lis już od jakiegoś czasu zmaga się z problemami zdrowotnymi. W 2015 roku po przebiegnięciu maratonu w holenderskim Rotterdamie. Lis zajął 687 miejsce na prawie 12 tys. zawodników. Przebiegł  maraton w 3 godziny 3 minuty i 40 sekund.

Niestety słono zapłacił za ten sukces. Zaraz po zawodach zasłabł i wylądował na kilka dni w szpitalu. Jak informował wtedy Super Express, Lis zmagał się z kamicą nerkową, a każdy wysiłek był dla niego tak ogromny, że po zawodach trafił do szpitala. Wtedy trzeba było odwołać jego program w TVP – Tomasz Lis Na Żywo, który emitowany był w TVP2 w latach 2008 – 2016.
Mamy nadzieję, że dziennikarz szybko powróci do zdrowia.

Komentarze