TRAGEDIA na POKŁADZIE SAMOLOTU. 10-letnia dziewczynka..

dziewczynka

Samolot, który opuścił lotnisko LAX w Los Angeles, musiał nagle zawrócić. 10-latka znajdująca się na pokładzie dostała ataku serca. Samolot wrócił na lotnisko, ale dziecko nie zostało uratowane. Dziewczynka zmarła. 

Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek w Los Angeles. Samolot linii lotniczych Delta awaryjnie lądował na lotnisku LAX z powodu nagłego zdarzenia na pokładzie. U jednej z pasażerek doszło do zatrzymania akcji serca. Dziewczynka miała zaledwie 10 lat. Na lotnisku czekał zespół medyczny. Po lądowaniu samolotu medycy natychmiast przystąpili do akcji ratunkowej. Nie udało się przywrócić funkcji życiowych 10-latki, dziecko zmarło.

 

 

ZOBACZ TAKŻE: Dramat OLGI FRYCZ. Aktorka TRAFIŁA DO SZPITALA

 

 

,,Sanitariusze natychmiast zareagowali – udzielili pomocy medycznej dziecku i ciężko pracowali, aby uratować życie dziewczynki. Niestety wszystkie wysiłki były daremne, a dziecku nie dało się już pomóc – oświadczyła straż pożarna, która była obecna na miejscu. Lot Delta 2423 z Los Angeles do Seattle wrócił na międzynarodowe lotnisko w Los Angeles wkrótce po starcie z powodu nagłego zdarzenia na pokładzie. Współpracowaliśmy się z pogotowiem ratunkowym. Pracujemy teraz nad tym, aby ponownie wysłać klientów do miejsca docelowego „- poinformowały linie lotnicze.

 

Funkcjonariusze badają sprawę śmierci dziewczynki. Dziecko nie miało problemów ze zdrowiem do tej pory. Rodzina i bliscy 10-latki przeżywają ogromną tragedię. Linie lotnicze obawiają się utraty klientów.

 

fot. unsplash 

Komentarze