„Tragiczny WYPADEK gwiazdy polskiego Disco-Polo! Niestety…”

Dramatyczny wypadek gwiazdy polskiego disco polo! Są oficjalne informacje.

Muzyka Disco Polo, to zdecydowanie najchętniej słuchany gatunek muzyczny w Polsce. Uwielbiamy przeboje „Przez twe oczy zielone”, czy „Przekorny los” Zenka Martyniuka – lidera zespołu Akcent. Wszyscy znamy „Jesteś szalona” i „Niech żyje wolność i swoboda” zespołu Boys. Marcin Miller, to jeden z najbardziej rozpoznwalnych polskich wokalistów.

Wielu z nas nie wyobraża sobie przyjęć weselnych bez muzyki disco polo. Niestety teraz napłynęły tragiczne wieści z drogi krajowej nr 62. Tam na trasie z Płocka do Włocławka doszlo do makabrycznego wypadku. Jak się okazało w zdarzeniu brał udział gwiazdor polskiej sceny disco polo! Niestety…

W wypadku uczestniczyli Marcin Jaworski oraz Bogdan Palak z zespołu Boma. Na szczęście gwiazdom nic się  nie stało. Trzeba tutaj powiedzieć o ogromnym szczęściu wokalistów. Wczoraj podczas jazdy samochodem przed maską ich samochodu pojawił się jeleń. Samochód uderzył w zwierzę ze sporą siłą. Zwierzę zupełnie zniszczyło auto.

Policja mówi o bardzo dużym szczęściu gwiazd disco polo. Na szczęście obydwaj wyszli z wypadku cało. Jedyne obrażenia muzyków, to okaleczone ręce i nogi. Wszystko przez rozbitą szybę ich Volkswagena.

Dziękuję Bogu że nad nami czuwa Żyjemy – napisał Marcin Jaworski. Pod jego postem mogliśmy przeczytać liczne komentarze wsparcia :

„Jak dobrze że Wy żyjecie”,

„Zdrówka chłopaki trzymajcie się ciepło”

„Tragiczny WYPADEK gwiazdy polskiego Disco-Polo! Niestety nasi ulubieńcy uczestniczyli w wypadku. Na szczęście nikomu nic się nie stało.” – czytamy na Instagramie.

/Wiktoria Weronika

fot. Zdjęcie poglądowe

Komentarze