TYM jedzeniem zdobędziesz kobietę!

kobietę

Jak zdobyć kobietę? Stare przysłowie mówi: “Przez żołądek do serca”…

Nie od dziś wiadomo też, że faceci, którzy potrafią gotować, mają o wiele lepsze powodzenie od tych, którzy przypalają nawet wodę. Ale nie trzeba być mistrzem kuchni, żeby zaimponować kobiecie.

Blogerka i szef kuchni Candice Kumai przepytała przedstawicielki swojej płci, czym mężczyźni mogą zdobyć ich serca.

Oto lista!

1. Szampan z truskawkami

To zestaw obowiązkowy. Chyba nie ma nic lepszego na romantyczne kolacje. Oczywiście trzeba zainwestować w dobry trunek i świeże truskawki, bo w innym przypadku efekt będzie odwrotny od zamierzonego.

2. Jagody

Najlepiej z dodatkiem bitej śmietany. Podając ten przysmak kobiecie, możesz być spokojny, że twoje notowania u niej wzrosną.

kobietę
Pixabay

3. Świeży chleb

Być może chodzi o to, że prawdziwy, jeszcze ciepły chleb, kojarzy się paniom z dzieciństwem lub przytulnym, ciepłym domem. Na pewno go uwielbiają. Nie można też zapomnieć o masełku śmietankowym i przyprawach. Proste, ale działa.

4. Ser brie

Ser brie to odmiana sera, za którą zazwyczaj nikt nie przepada w dzieciństwie, ale dojrzałe kobiety wręcz za go uwielbiają! Podany ze świeżym chlebem to strzał w dziesiątkę!

5. Czekolada

Kiedy zapraszasz kobietę na randkę, postaraj się o dobrą czekoladę, w której zawartość kakao nie jest mniejsza niż 70 procent. Zwykłą mleczną można kupić w supermarkecie. Dobra czekolada to przepis na udany początek wieczoru. Zimą możesz ją rozgrzać i podać do picia. Kobiety wprost uwielbiają gorącą czekoladę!

Co jeszcze byście dodali do tej listy?

Czytaj też: Nastolatek ZMARŁ po zjedzeniu mięsa! Nie uwierzycie, co znaleziono w jego MÓZGU!

Źródło: Men’sHealth

Zdjęcia: Pixabay

Komentarze