Tyszkiewicz OBNAŻYŁA prawdę o Tańcu z Gwiazdami!

Szok! Beata Tyszkiewicz obnażyła prawdę o „Tańcu z Gwiazdami”

Beata Tyszkiewicz wprost wyjawiła tajemnicę „Tańca z gwiazdami”. Słowa byłej jurorki mogły wpłynąć na przebieg finału. Emocje wokół programu sięgnęły zenitu, widzowie czekali na ostateczny werdykt. Co jednak dzieje się w programie? Tego nikt się nie spodziewał. Jak na tę wiadomość zareagują miliony fanów?

Beata Tyszkiewicz, nie jest już członkiem jury programu. Jednak nie przeszkadza jej to kibicować uczestnikom „Tańca z gwiazdami”. Z każdą kolejną edycją Tyszkiewicz z zaangażowaniem wspiera swoich faworytów. Jednak teraz zdradziła wielką tajemnicę finału.  Wszyscy byli w szoku. Okazało się, że…

– Nie ma co się stresować opiniami Czarnej Mamby. Dojście do finału to i tak zwycięstwo! Finałem trzeba się cieszyć. Radzę się nie głodzić i zjeść coś pożywnego, ale zdrowego. Tak, by nie czuć ciężkości na żołądku, ale za to mieć siłę. Człowiek przed finałem musi być wypoczęty. Nie zarywamy więc nocy na dodatkowe treningi! – powiedziała Tyszkiewicz. Tym samym zdaniem wielu zdradziła sposób na sukces w finale show.

Przypomnijmy – Tyszkiewicz musiała zrezygnować z bycia w jury z powodów zdrowotnych.

-„Nie ma bezpośredniego zagrożenia dla jej życia, ale Beata musi być pod kontrolą lekarzy i już na stałe brać leki. Córka Karolina konsultuje się z najlepszymi specjalistami, jeździ z nią na wizyty kontrolne, pilnuje terminów badań. Zdrowie jest teraz priorytetem” – powidziała osoba z otoczenia aktorki tygodnikowi „Świat i Ludzie”.

 

Fot. YouTube

Komentarze