Uczestniczka „Rolnik szuka żony” WYSZŁA ZA MĄŻ! Chodzi o…

„ROLNIK SZUKA ŻONY” TO POLSKI DOKUMENTALNY PROGRAM ROZRYWKOWY, EMITOWANY OD 21 MAJA 2014 NA ANTENIE TVP1. PROWADZĄCĄ PROGRAMU JEST UWIELBIANA PRZEZ WSZYSTKICH WIDZÓW MARTA MANOWSKA!

Okazuje się, że strzała amora trafiła jedną z byłych uczestniczek programu „Rolnik szuka żony”. Kobieta pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych zdjęciem, na którym widzimy dwie dłonie z obrączkami. Zastanawiacie się z pewnością, o którą uczestniczkę chodzi!

Jedną z uczestniczek programu Telewizji Polskiej była Elżbieta Derlatka, która wraz z Małgorzatą i Marią walczyła o uczucie uczestnika Jana. Finalnie okazało się, że mężczyzna nie zakochał się w żadnej z pań. Jak widać nie przeszkodziło im to w poszukiwaniu nowej, prawdziwej miłości!

Miłość co miała być pokarmem Bogów

I nam pozwolono się nią delektować

Elżbieta… – napisała na swoim Instagramie Elżbiera Derlatka obok zdjęcia ze splecionymi dłońmi, na których widzimy złote obrączki.

Fani są zachwyceni. W swoich komentarzach pogratulowali pani Elżbiecie i jej ukochanemu. 

„Wszystkiego dobrego. Dużo szczęścia i miłości”, „Gratulacje Wszystkiego najlepszego na Nowej Drodze Życia”, „Eluniu kochana wszystkiego co w życiu najlepsze dla was!”, „Składam Nowożeńcom na Nowej Wspólnej Drodze Życia piękne życzenia zdrowia, szczęścia i miłości” – pisali w komentarzach fani, którzy obserwują Instagramowy profil Elżbiety Derlatki. 

My także dołączamy się do wyżej wymienionych życzeń! Serdeczne gratulacje dla pani Eli i jej męża.

Źródło: Instagram

Zobacz też: „Rolnik szuka żony”: wyjaśniła się sprawa Waldemara. Czy mężczyzna wróci do programu?

 

 

 

Komentarze