Ukrainiec ZNĘCAŁ SIĘ nad kobietą! Wcześniej oskarżył ją o KRADZIEŻ pieniędzy!

Obywatel Ukrainy oskarżył kobietę o kradzież gotówki. Żeby zmusić ją do oddania rzekomego długu, pastwił się nad kobietą. Bił ją, ciągnął za włosy, zanurzał w wodzie i groził śmiercią.

Bez skrupułów

Sprawa okrutnego znęcania miała miejsce pod koniec ubiegłego roku w Gdańsku. Ukrainiec oskarżył kobietę, która pozostawała z nim w bliskich relacjach o kradzież pieniędzy. Żeby odzyskać gotówkę mężczyzna dopuszczał się skandalicznych praktyk wobec swojej znajomej. Grażyna Wawryniuk z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku, powiedziała:

Mężczyzna zarzucił jej kradzież pieniędzy, czemu kobieta zaprzeczała. Mimo to podjął działania w celu wymuszenia ich zwrotu.

Ukrainiec znęcał się nad kobietą. Zamknął ja w samochodzie i uniemożliwił wyjście. Bił ją po twarzy i głowie. Mężczyzna groził jej, że zabije kobietę.

Nad rzeką

W końcu bezwzględny napastnik przewiózł pokrzywdzoną nad rzekę Motławę w Gdańsku. Zaciągnął przerażoną kobietę nad wodę. Zanurzył jej głowę dwukrotnie w rzece. Po podtopieniach zabrał znów kobietę do auta , zamknął w bagażniku i zawiózł w okolice Kanału Raduni w Gdańsku. Po chwili umieścił ją na tylnej kanapie samochodu. Wówczas kobieta postanowiła wykorzystać chwilę nieuwagi napastnika. Grażyna Wawryniku z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku powiedziała:

Kobieta uciekła z samochodu. Pomocy udzieliły jej zaalarmowane krzykiem osoby. napastnik został zatrzymany. Pokrzywdzona doznała licznych stłuczeń, szczególnie w okolicach twarzy. Obrażenia te naruszyły czynności jej ciała na okres poniżej 7 dni.

Akt oskarżenia

Prokuratura Rejonowa Gdańsk-Śródmieście skierowała do sądu akt oskarżenia wobec 35-letniego obywatela Ukrainy. Mężczyzna usłyszał zarzut pozbawienia pokrzywdzonej wolności ze szczególnym udręczeniem w celu zmuszenia jej do zwrotu pieniędzy. 35-latka tymczasowo aresztowano. Ukrainiec nie przyznaje się do winy. Grozi mu od 3 do 15 lat pozbawienia wolności.

Źródło: nadmorski24

Zdjęcia: Pexels

Komentarze