Ulubieniec fanów „M jak miłość” WALCZY o życie!

Prawdziwy dramat dla wszystkich fanów M jak miłość? Ich ulubieniec walczy o życie!

M jak miłość to jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich dwóch dekad! Mimo tyłu lat obecności na małym ekranie produkcja przyciąga miliony Polaków przed telewizory. Losy rodziny Mostowiaków śledzi kilka milionów widzów. Widzowie bardzo zżyli się z bohaterami swojego ukochanego serialu. Niestety pojawiły się bardzo smutne informacje.

Jak sie okazało chodzi o napaść i jednoczesne postrzelenie ulubieńca widzów serialu! To stawia pod znakiem zapytania dalsze odcinki M jak miłość. Nie wiadomo bowiem, czy bez tego bohatera kontynuowanie fabuły będzie możliwe. Póki co fani serialu liczą na powrót do zdrowia młodego bohatera i grę w kolejnych odcinkach produkcji. Co właściwie stało się z gwiazdą? Chodzi o…

Postać Janka (Tomas Kollarik). Policjant postanowi stanąć w obronie Uli. Tym samym zostanie postrzelony przez napastnika. Nie wiadomo czy były narzeczony córki Marka Mostowiaka przeżyje.

Jak wiadomo Ulę napadnie Grzelak. Wszystko ze względu na chęć zemsty na Bartku. Ula zostanie zaatakowana w lesie, jednak zdąży zawiadomić policję. Na miejsce zdarzenia przyjedzie Janek oraz Rafał. Nagle napastnik wystrzeli z broni palnej prosto do Janka. Policjant będzie umierał na oczach Uli.

Policjant będzie walczył o życie w szpitalu, przy nim cały czas będzie była narzeczona. Bartek postanowi rozstać się z Ulą. Chce uniknąć kolejnych ataków na żonę, które planują jego koledzy z więzienia.

Fot. Kadr z M jak Miłość 

 

Komentarze