Urodziny z pompą! Tak Paris Hilton uczciła roczek syna

Paris Hilton, niegdyś ikona amerykańskiego show-biznesu, obecnie znana jako matka dwójki dzieci i prężnie działająca bizneswoman, zorganizowała niedawno huczne pierwsze urodziny swojego pierworodnego syna, Phoenixa. Ten wyjątkowy event zgromadził wokół siebie sławnych przyjaciół, luksusowe ozdoby oraz niespodzianki, w tym nawet… jednorożca.

Po wielu latach ekscentrycznych imprez i życia w blasku fleszy, Hilton przeszła imponującą metamorfozę. Od niedojrzałej imprezowiczki stała się odpowiedzialną matką i bizneswoman, a za koronę swojej przemiany postawiła na założenie rodziny. W ubiegłym roku, po ślubie z amerykańskim przedsiębiorcą Carterem Reum, Paris Hilton powitała na świecie dwójkę dzieci, syna Phoenixa oraz córkę London. Oba dzieci otrzymały nietypowe imiona inspirowane miejscami bliskimi sercu celebrytki.

Obecnie Hilton, zamiast podróżować po świecie i bawić się na największych festiwalach, skupia się na roli matki. Osiedliła się w Los Angeles. W niedzielę miała jednak okazję zaszaleć na organizacji pierwszych urodzin swojego syna. Huczne przyjęcie o tematyce podmorskiej stało się prawdziwym wydarzeniem, przyciągając uwagę mediów i gwiazd show-biznesu.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Paris Hilton (@parishilton)

Wśród zaproszonych gości znaleźli się m.in. Kelly Osbourne, Rumer Willis, Kat Von D oraz Lance Bass, były członek zespołu N*Sync. Impreza była pełna bajkowych elementów, z ogrodem i patiem wypełnionymi balonami w kształcie ryb i podwodnych roślin. Dzieci mogły również korzystać z zagrody ze zwierzątkami, w tym nawet jednorożcem. Białe siedzenia w kształcie koralowca, poduszki w kształcie rozgwiazd, ogrom koloru niebieskiego i muzyka z „Małej Syrenki” z głośników stworzyły magiczną atmosferę.

Paris Hilton postanowiła również zadbać o kreatywną stylizację na tę okazję, wcielając się w jedną z disneyowskich księżniczek. To z pewnością było niezapomniane wydarzenie, które utrwali się w pamięci małego Phoenixa, a także pozostałych gości. Paris Hilton, choć odmieniona o rolę matki i stabilność rodzinną, nie zapomniała o swoim dziedzictwie celebrytki i umiejętności zaskakiwania światowych mediów. Jej huczne urodziny syna z jednorożcem na czele to kolejny rozdział w historii tej niezwykłej gwiazdy.

Huczne urodziny synka Paris Hilton
Źródło: instagram.com/parishilton
Huczne urodziny synka Paris Hilton
Źródło: instagram.com/parishilton
Huczne urodziny synka Paris Hilton
instagram.com/parishilton

Źródło: media

Paris Hilton miażdży internautów! Uważają, że jej dziecko jest chore

Komentarze