UWAŻAJ! Masz konto w tym banku? Czekają Cię spore problemy!

banku

W tych bankach czeka nas sporo utrudnień, które będą spowodowane…

W najbliższych dniach klienci tych banków spotkają się z utrudnieniami, które będą dotyczyły utrudnień w dostępie do bankowości internetowej i mobilnej. Problemy mogą też objąć wypłaty dokonywane za pośrednictwem systemu BLIK.

 

„Jeśli możesz, wypłać pieniądze wcześniej lub skorzystaj z karty” – radzą przedstawiciele ING. W nocy z niedzieli na poniedziałek, w godzinach 0.00 do 3.00, mogą występować problemy z wpłatami i wypłatami BLIK w urządzeniach ING oraz sieci Planet Cash.

 

 

Osoby, które maja rachunki maklerskie w Alior Banku także muszą przygotować się na to, że w piątek od godziny 21.00 do godziny 22.00 włącznie z sobotą, system może być niedostępny. Powodem są prowadzone prace serwisowe.

 

Natomiast w nocy z piątku na sobotę, od godziny 22.00 do 2.30, będą prowadzone prace systemowe w Nest Banku. W tym czasie wystąpią czasowe utrudnienia w dostępie do konta.

 

Bankowość internetowa i aplikacja mobilna będą działać w trybie przyjmowania zleceń. Oznacza to, że zlecenia zostaną zapisane w systemie, ale zrealizowane dopiero po zakończeniu prac.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Jest LIMIT płatności gotówką! Zapłacisz nią maksymalnie…

 

 

Nie będzie możliwości realizacji przelewów natychmiastowych oraz doładowania telefonu komórkowego. Ponadto, nie będzie możliwe zasilenie rachunku, do którego została wydana karta debetowa lub kredytowa.

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:UWAGA KIEROWCO! Tyle otrzymasz KARY jeśli w ciągu 30 dni nie zgłosisz…

 

 

Źródło:wpfinanse/pixabay

Komentarze