Victoria Beckham NAPRAWDĘ używa tego do twarzy! Fani są w szoku!

Victoria

Victoria Beckham zdradziła swoim fankom jak dba o cerę. Okazuje się, że była wokalistka Spice Girls wcale nie używa specyfiku za kilka tysięcy złotych, a taniego kosmetyku, który można kupić bez większego problemu praktycznie w każdej drogerii! Nie uwierzycie co znajduje się w kosmetyczce brytyjskiej gwiazdy.

Żony Michaela Beckhama chyba nikomu nie trzeba przedstawiać. Victoria Beckham jest znaną na świecie prekursorką mody, a także osobą, która wielu dorosłym dziś kobietom będzie się kojarzyć z brytyjskim zespołem pop Spice Girls. Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, jej Instagram obserwuje prawie 27 mln osób na świecie! To własnie tam postanowiła zdradzić fanom sekret swoje kosmetyczki. Okazuje się, że jest tam miejsce na tańsze kosmetyki, które możemy nabyć niemal w każdej drogerii!

 

ZOBACZ:Po urodzeniu dziecka doznała zaskakującej alergii! Kobieta jest uczulona na…

 

 

 Pod ostatnim zdjęciem Victoria pokazała przez przypadek jakiego kosmetyku używa do pielęgnacji twarzy. Spostrzegawczy fani zauważyli w lustrzanym odbiciu płyn micelarny marki Bioderma, za którego zapłacimy ok 10 funtów, czyli 50 zł. Internauci nie kryli zdziwienia wyborem gwiazdy, ponieważ płyn jest dość tani. Niektórzy zarzucają jej nawet kryptoreklamę i zbijanie kokosów za promowanie produktów, których na pewno nie używa. Są również tacy, który bronią Brytyjki twierdząc, że będąc bogatym wcale nie musi kupować najdroższych kosmetyków.
źródła: jastrząbpost.pl, foto youtube.com, instagram.com

 

 

 

Komentarze