W lesie znaleziono ZWŁOKI! To ciało bohatera M jak Miłość!

Dramatyczne doniesienia! Nie żyje bohater M jak Miłość!

”Nie żyje bohater serialu M jak Miłość” – ta wiadomość zupełnie wstrząsnęła milionami fanów serialu w całym kraju. Wszystkich widzów ogarnął niewyobrażalny smutek. Serial bez tego bohatera niewątpliwie straci na uroku. Fanami wstrząsnęła także wiadomość o okolicznościach śmierci ich ulubieńca.

„M jak miłość” jest na ekranie już 19 lat. Serial przez cały ten czas nie stracił na popularności. Do dziś do jedna z czołowych propozycji TVP. Być może zmieni się to w wyniku tragicznej śmierci. Fani są zdruzgotani. Jak się okazało w lesie znaleziono zwłoki mężczyzny. Niestety, oględziny wykazały, że to bohater serialu M jak Miłość. Nie żyje…

serialowy Artur. To, w jaki sposób został uśmiercony przez scenarzystów mrozi krew w żyłach. Śmierć Skalsmjego, to już koniec przeżywanego przez Izę dramatu. Jednak to także początek smutnych wydarzeń w rodzinie Chodakowskich.

Jeszcze przed wakacjami w „Kulisach serialu M jak Miłość” widzieliśmy postrzelonego Artura. Ponadto widać było rękę trzymającą broń palną. Nikt wówczas nie wiedział, kto mógł strzelać do prześladowcy Izy. Wielu widzów sądziło, że to Marcin postanowił bronić Izę. Okazało się jednak, że nie mieli oni racji.

Artur podstępnie odciągnął Marcina od narzeczonej. Jego pretekstem było wezwanie go do firmy. Później mężczyzna czekał w zaroślach na dziewczynę. Napadł bezbronną kobietę. Jednak ta nie była sama. Wraz z nią był lekarz Izy i Marcina – Olek. Ponadto to brat Marcina. Artur groził, że zabije całą rodzię Izy. Mężczyzna sięgnął po broń i strzelił do psychopaty. Następnie zakopał ciało w lesie. Niestety okłamał przy tym Marcina, mówiąc, że Artur uciekł.

 

/Anna Niesiołowska

Komentarze