WALKA Majdan vs Wojewódzki na Fame MMA?! To prawie…

MMA

Gale Fame MMA cieszą się w Polsce ogromną popularnością. Warto przypomnieć, że od profesjonalnych zawodów różni je to, że w szranki stają znani celebryci, bądź gwiazdy polskiego Internetu. Zwaśnione strony podczas walki w klatce na pięści i kopniaki mogą rozładować emocje i wszelkie nieporozumienia jakie między nimi zaszły.

O tym, że Fame MMA zyskuje na coraz większej popularności świadczy liczba widzów, która szczelnie wypełnia areny, na których rozgrywane są walki. Przykładem sobotnia gala organizowana w gdańskiej Ergo Arenie. Bilety wykupiono już kilka długich tygodni przed jej rozpoczęciem. Póki co w szranki stają mniej lub bardziej znani internetowi celebryci, patostreamerzy czy gwiazdki pokroju Esmeraldy Godlewskiej. Choć ich pojedynki, które nie wyglądają dość profesjonalnie, już sama nazwa wskazuje czego możemy się spodziewać (Fame MMA), to mimo wszystko przyciągają na trybuny prawdziwe tłumy. Ciekawe jak publiczność zareagowałaby gdyby naprzeciw siebie stanęły osoby rozpoznawalne medialnie.

 

 

 

 

Kto mógłby ze sobą skrzyżować rękawice? Choćby zwaśnieni politycy, czy gwiazdy, które znamy z dużego ekranu. Celebryci znani ze świata show-biznesu stanowiliby zapewne jeszcze lepszą przynętę niż internetowe gwiazdki znane wąskiemu gronu odbiorców. Jednym z ciekawszych pojedynków byłaby zapewne walka króla TVN, Kuby Wojewódzkiego z obecnym mężem Małgorzaty Rozenek, Radkiem Majdanem. Jak wiemy panowie niezbyt za sobą przepadają, a od słynnej afery z SMS-ami wręcz pałają do siebie nienawiścią. To byłaby prawdziwa walka wieczoru!

 

 

ZOBACZ  TAKŻE:ANASTASIYA z „WARSAW SHORE”:”Potrzebuję godną rywalkę…” Wygląda na to, że ZAWALCZY W FAME MMA… WIDEO

 

 

źródła: pudelek.pl, foto youtube.com

Komentarze