Walka Najman Bonus NIE odbędzie się? Pojawiło się oficjalne…

Fame MMA cieszy się w naszym ogromną popularnością telewidzów. Czym właściwie jest to przedsięwzięcie? Zdaniem organizatorów to „największe w Polsce wydarzenie z udziałem youtuberów, influencerów i celebrytów”.

Jak zdołaliśmy zauważyć, Fame MMA ze sportem ma niewiele wspólnego. Jedynie niewielka część występujących w wydarzeniu celebrytów czy youtuberów poważnie podchodzi do treningów i stara się jak najlepiej przygotować do walki. Smuci nas również fakt, że w mediach promowane są osoby, które swoją działalnością czy wypowiedziami działają demoralizująco na młode osoby. Przykładem może być tutaj np. Marta Linkiewicz (pato influencerka) , która jakiś czas temu walczyła na ringu z Esmeraldą Godlewską.

Podczas najbliższej, piątej już edycji Fame MMA walką wieczoru miał być pojedynek Marcina Najmana z Bonusem BGC, pojawiły się jednak pewne komplikacje. Czy walka zostanie odwołana?

Za pośrednictwem mediów społecznościowych jeden z zawodników poinformował fanów o chorobie, z którą obecnie się zmaga. Bonus BGC wstawił na swój profil zdjęcie, które przedstawia termometr do mierzenia ciała, wskazujący około 38 stopni Celsjusza.

Zobacz też: PIERWSZY NA ŚWIECIE przypadek takiej CIĄŻY! Kobieta miała w sobie…

Jeszcze tego mi brakowało… 😢 Przewiało mnie i mam gorączkę . Masakra… Najbardziej mnie boli że znowu z rytmu treningowego jestem wybity😞 Tylko jeden trening od rana zrobiony – napisał na swoim profilu na Facebooku strapiony sytuacją Bonus BGC.

Mamy nadzieję, że przeziębienie szybko minie, a długo wyczekiwana walka Fame MMA się odbędzie. Życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Źródło: Facebook

Zdjęcie: Youtube

Komentarze